• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Gedson'dan Burak Yılmaz'a: "Derbide oynamak istiyorum"

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Spor Haberleri kategorisinde EbrulimMm_88 tarafından oluşturulan Gedson'dan Burak Yılmaz'a: \"Derbide oynamak istiyorum\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 71 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Spor Haberleri
Konu Başlığı Gedson'dan Burak Yılmaz'a: \"Derbide oynamak istiyorum\"
Konbuyu başlatan EbrulimMm_88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

İtibar:

Gedson'dan Burak Yılmaz'a:

Beşiktaş'ta Galatasaray derbisi öncesi sakatlığını atlatan Gedson Fernandes derbide sahada olmak istediğini belirtti. Siyah-beyazlı ekibin teknik sorumlusu Burak Yılmaz ise kendisini iyi hissetmesi halinde forma şansı verebileceğini kaydetti.

Beşiktaş'ta UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde Lugano karşısında ayak bileğinden sakatlanan Gedson Fernandes antrenmanlara çıkmaya başladı.

Portekizli yıldız, Beşiktaş'ın teknik sorumlusu Burak Yılmaz'a ayak bileğinin tamamen iyileştiğini, Galatasaray derbisinde forma giymek istediğini belirtti.

"DERBİDE FORMA GİYMEK İSTİYORUM"

Hürriyet'in haberine göre,
Gedson Fernandes Burak Yılmaz'a "Tüm gücümü kullanarak karşılaşmada forma giymek istiyorum. Şans verirseniz en iyi şekilde mücadele edeceğim" ifadelerini kullandı.

"KADRODA YERİN HAZIR"

Teknik sorumlu Burak Yılmaz'ın ise Gedson'a kadroda yerinin hazır olduğunu ve kendisini iyi hissetmesi halinde forma şansı verebileceğini ifade ettiği öğrendi.

Yılmaz, "İyi bir Gedson'a ihtiyacım var. Seni bekliyorum" yanıtını verdiği kaydedildi.

Üst Alt