• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Galatasaray - Sivasspor (Canlı anlatım)

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Spor Haberleri kategorisinde EbrulimMm_88 tarafından oluşturulan Galatasaray - Sivasspor (Canlı anlatım) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Spor Haberleri
Konu Başlığı Galatasaray - Sivasspor (Canlı anlatım)
Konbuyu başlatan EbrulimMm_88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

İtibar:

Galatasaray - Sivasspor (Canlı anlatım)

Galatasaray, Trendyol Süper Lig'in 35. haftasında sahasında Sivasspor'u konuk ediyor.

Galatasaray, Süper Lig'in 35. haftasında rakip bu sezon puan kaybettiği 4 takımdan biri olan Sivasspor ile karşı karşıya geliyor.

YENİ REKOR İÇİN SAHADA

22 maçtır yenilmeyen ve iç sahada 17 lig maçını da kazanan sarı kırmızılılar puan rekorunu da kırmak istiyor.

93 puanlı Galatasaray, Sivasspor'dan puan alması halinde Fenerbahçe'nin 1988-1989 sezonunda topladığı 93 puanı geçecek.

YABANCI VAR HAKEMİ

Mücadelede VAR koltuğunda İtalya Futbol Federasyonu'ndan Simone Sozza oturacak. AVAR'da da Murat Erdoğan, Mehmet Emin Tuğral ve Koray Gençerler görev yapacak.

İLK 11 Galatasaray: Muslera, Kaan, Nelsson, Abdülkerim, Köhn, Kerem Demirbay, Torreira, Ziyech, Mertens, Barış Alper, Icardi. Sivasspor: Ali Şaşal, Murat Paluli, Poungouras, Appindangoye, Camara, Uğur Çiftçi, Charisis, İbrahim Akdağ, Bartuğ, Fode Koita, Rey Manaj

CANLI ANLATIM​

1' Mücadele Sivasspor'un başlama vuruşuyla hareketlendi.,

12' GOL! Galatasaray Hakim Ziyech'in golüyle 1-0 öne geçti.

Üst Alt