• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Fuat Güner, Özkan Uğur'un doğum gününü unutmadı! 'Seni o kadar çok özlüyorum ki...'

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Fuat Güner, Özkan Uğur'un doğum gününü unutmadı! 'Seni o kadar çok özlüyorum ki...' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Fuat Güner, Özkan Uğur'un doğum gününü unutmadı! 'Seni o kadar çok özlüyorum ki...'
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

PiSliq

Üye

İtibar:

67112b2fd2212910a9e9a061.jpg

Şarkıları ve rol aldığı yapımlarda canlandırdığı karakterlerle gönüllerde taht kuran Özkan Uğur, 2013 yılında yakalandığı lenfomayı tedavi sürecinin ardından atlatmıştı. Hastalığı nükseden usta müzisyenin yoğun bakımda olduğu ve entübe edildiği ortaya çıkmıştı. Hayranları sanatçıdan gelecek iyi haberi beklerken, Özkan Uğur, geçtiğimiz yıl temmuz ayında tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Acı haber sonrası 7'den 77'ye herkes yasa boğulmuştu.

Bugün doğum günü olan Özkan Uğur'u MFÖ'den arkadaşı Fuat Güner unutmadı. Instagram hesabından Özkan Uğur'un fotoğrafını yayınlayan ve doğum gününü kutlayan Fuat Güner şu ifadelere yer verdi: Ah canım Özkanım iyi ki doğmuşsun iyi ki birlikte 50 sene geçirmişiz, seni o kadar çok özlüyorum ki anlatamam. Nurlar içinde uyu benim aziz kardeşim...

67112a73d2212910a9e9a05d.jpg

Umut Akyürek'in zor anları! 'Kendimi odaya kilitledim'

Üst Alt