• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Filiz Akın'dan haber var! Son halini paylaştı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Filiz Akın'dan haber var! Son halini paylaştı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 86 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Filiz Akın'dan haber var! Son halini paylaştı
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

6488628386b2473144e256b8.jpg

Türk Sineması'nın dört büyük kadın oyuncusundan biri olan Filiz Akın, bir süredir sağlık sorunları yaşıyor. Sol kulağında bulunan kanserli dokunun alınması için ikinci kez ameliyat masasına yatan 80 yaşındaki Filiz Akın, ameliyat sonrası sağlık durumu hakkında şu açıklamayı yapmıştı:

"İÇTENLİKLE TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Alıntı Metni

6488619786b2473144e256aa.jpg

"İYİ OLMANIN KEYFİYLE"

Usta sanatçı paylaşımında sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Akın, "İyi olmanın keyfiyle. Hepimize daha iyi günlerin olduğu bir hafta diliyorum. Gününüz aydın olsun ..." notunu ekledi.
6488617486b2473144e256a8.jpg

"SESİM ÇIKMIYORDU"

Usta oyuncu oğlu İlker İnanoğlu ile çekilmiş bir videosunu da paylaşarak; "Bir keresinde sesim çıkmıyordu Bugün öyle değlm ama o kadar ilaç ve tedaviye rağmen daha iyi değilm. Doktoruma da sordum kan analizine göre serum takma durumu olacak gibi görünüyor. Bu mevsimde sıcak, serin derken sağlığınıza daha çok dikkat etmeniz dileğiyle!" notunu düşmüştü.

6488615186b2473144e256a5.jpg

Filiz Akın yakın dostu Fatma Girik'i unutmadı: Seni çok özlüyorum
İyi haberi eşinden alan Filiz Akın mutluluğunu paylaştı

Üst Alt