• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Feyyaz Uçar: "Bize ayar vermeye kalkmayın"

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Beşiktaş kategorisinde Dolunay tarafından oluşturulan Feyyaz Uçar: \"Bize ayar vermeye kalkmayın\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Beşiktaş
Konu Başlığı Feyyaz Uçar: \"Bize ayar vermeye kalkmayın\"
Konbuyu başlatan Dolunay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

Dolunay

Administrator
ForumAdmin
ZFN Sahibi
Medeni Hali
vtEvVy
Mesleği
System Administrator

İtibar:

Beşiktaş Futbol Şubesi Sorumlusu Feyyaz Uçar, Çaykur Rizespor maçının ardından açıklamalarda bulundu. "SON DERECE MEMNUNUZ" "Hak ettiğimiz bir galibiyet. Oyuncularımızın, oyunundan son derece memnunuz. Son dakikaya kadar bırakmadılar. Skora isyan ettiler. Neticede de son dakika golüyle galibiyeti kazandılar. Teknik heyeti ve futbolcularımızı kutluyoruz" "ELLERİNDEN GELENİ YAPTILAR" Masuaku'nun ağrısı dolayısıyla kadrodan çıkarttık. Gedson da kadroda yoktu. Oynayan arkadaşlar ellerinden geleni yapmaya çalıştılar. PENALTI TEPKİSİ "Oyuncularımızın emeklerinin yine bugün yanlış düdüklerle göz ardı edildiğini görüyoruz. Bize göre 2 tane penaltı pozisyonu var. Tartışılacak, yorumlanacak pozisyonlar. Bize göre, özellikle ilk pozisyonda penaltı olduğunu düşünüyoruz. Salı günü çok önemli bir maça çıkacağız. O maçtan önce kimse bize ayar vermeye kalkmasın." "BİZE AYAR VERMEYE KALKMAYIN" "Beşiktaş büyük bir camiadır. Bu insanları üzmemek lazım. Kendi siyasi çıkarları için, Beşiktaşımıza kimse ayar vermeye kalkmasın. Bütün taraftarımızı salı günkü maça bekliyoruz. Beşiktaş'ın birlik olduğunda neler olduğunu bütün ülkenin görmesini istiyoruz. Sezonun maçı, onlara gerçekten ihtiyacımız var. Ben onların sayyesinde birçok maç kazandım. Yine tekerrürünü bekliyoruz." "TARAFTARIMIZI MAÇA BEKLİYORUZ" "Diğer konularla ilgili sorularını alamayacağım. Tamamen salı günkü maça odaklandık. Taraftarımıza seslenmek istiyorum, bütün camiamızı, taraftarımızı maça bekliyoruz."

Üst Alt