• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Fenerbahçe'nin hoca adayları Aykut Kocaman, Sergen Yalçın, İsmail Kartal ve Volkan Demirel'den açıklama

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Spor Haberleri kategorisinde CheZz tarafından oluşturulan Fenerbahçe'nin hoca adayları Aykut Kocaman, Sergen Yalçın, İsmail Kartal ve Volkan Demirel'den açıklama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 113 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Spor Haberleri
Konu Başlığı Fenerbahçe'nin hoca adayları Aykut Kocaman, Sergen Yalçın, İsmail Kartal ve Volkan Demirel'den açıklama
Konbuyu başlatan CheZz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

CheZz

Üye

İtibar:

Fenerbahçe'nin hoca adayları Aykut Kocaman, Sergen Yalçın, İsmail Kartal ve Volkan Demirel'den açıklama

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un "Türkiye'yi hiç bilmeyen bir hocayla sezona başlamamızın risk olduğuna karar verdik. Camiayi çok iyi bilen Türk hocayla çalışmanın en uygun olacağını düşünüyoruz. Tercihimizi anlaşma olmadan söyleyemiyorum." açıklamasının ardından gözler öne çıkan Aykut Kocaman, Sergen Yalçın, İsmail Kartal, Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel'e çevrildi. Teknik adamlardan açıklamalar peş peşe geldi.

V67aL579K0OskBcQJeZztQ.jpg

İsmail Kartal"Başkan Ali Koç'un konuşmalarını eşimle birlikte izledim. Şu ana kadar benimle temasa geçilmedi. Önümüzdeki günler ne gösterir bilemiyorum."
Xsd6uJ7IO021fckjqtqulg.jpg

Volkan Demirel"Siz sormadan ben konuşayım. Hiçbir şey söyleyemem şu anda." (Sabah)
34dymUzDQkalkgWW2s9jVw.jpg

Aykut Kocaman"Şu anda Turgutreis'teyim, olanlardan haberim yok." (TRT Spor)
qWifBo72C0u3bOJGFPJeFw.jpg

Sergen Yalçın"Fenerbahçe ile görüşmedim. Hiçbir teklif gelmedi. Şu anda İstanbul'dayım."

Üst Alt