• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Evliliğinde kara bulutlar dolaştığı iddia edilmişti! Jennifer Lopez imaj tazeledi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Evliliğinde kara bulutlar dolaştığı iddia edilmişti! Jennifer Lopez imaj tazeledi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 103 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Evliliğinde kara bulutlar dolaştığı iddia edilmişti! Jennifer Lopez imaj tazeledi
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

648daa5b86b244521800ba9c.jpg

Geçtiğimiz sene üç gün süren büyük bir düğün yaparak ABD'li aktör Ben Affleck (50) ile dünyaevine giren şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez'in evliliğinde kara bulutlar dolaştığı iddia edilmişti.

The Mirror'da yer alan habere göre; Closer'a konuşan kaynaklar, ikilinin maddi konularda tartışmaya başladıklarını söylemişti.

648da8fb86b244521800ba88.jpg

"BEN, JEN'İN HARCAMALARINA YETİŞEMİYOR"

"Ben bir süredir Jen'in harcamalarına yetişemediğinden ve aslında yetişmek gibi bir mecburiyetinin olmadığından yakınıyor. Bu, onların en büyük sorunlarından biri. Ben de kendini şımartmaktan keyif alıyor ama Jen bunu yepyeni bir seviyeye taşıyor" diyen, ismi paylaşılmayan kaynaklar; şöyle devam etmişti:

Alıntı Metni

648da91986b244521800ba8a.jpg

İMAJ TAZELEDİ

Jennifer Lopez, tüm bu iddiaların ardından yaptığı imaj değişikliğiyle adından söz ettirdi.

247 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yeni halini paylaşan 53 yaşındaki Lopez'e, binlerce beğeni ve yorum geldi.

648da94586b244521800ba8c.jpg

Takipçileri, kâkül kestiren J.Lo'nun gönderisine; "Aman Tanrım! Ben çok şanslı bir adam", "Jen dünyanın en güzel kadını" ve "Bu saç modeli şimdiye kadar kullandıklarının en iyisi" şeklinde mesajlar bıraktı.

648da95986b244521800ba8f.jpg

'Bennifer' sonunda aşk yuvalarını buldu! Milyonlarca doları nakit ödediler
'Bennifer'ın evliliğinde kriz mi var? Kırmızı halıdaki konuşmaları ortaya çıktı

Üst Alt