• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

'Evliliğimize en fazla üç ay ömür biçmişlerdi!'

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan 'Evliliğimize en fazla üç ay ömür biçmişlerdi!' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 75 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı 'Evliliğimize en fazla üç ay ömür biçmişlerdi!'
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64895ba486b2451ef85cc552.jpg

Doğum günü kutlaması öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Aslı Hünel, "Yeni yaşımda umarım her şey gönlümce olur ve mutlu kalmaya devam ederim. Savaş Bey sürpriz yaptı ve çok mutlu etti beni. Geriye dönüp baktığımda 'Bunca zaman nasıl geçmiş?' diyorum" şeklinde konuştu.

"ASLI'YA ÇOK AŞIĞIM"

Hünel'in eşi Savaş Yurtsever, "Biz birbirimizi ilk gördüğümüzde evlenmeye karar vermiştik. İlk başta bize en fazla üç ay ömür biçmişlerdi. Beş yıl bizim için küçük bir rakam, umarım 10-15-20'li yılları görürüz birlikte. Aslı'ya çok aşığım ve bu sevgim zamanla asla azalmayacak" diyerek eşine övgü dolu sözler sarf etti.
64895b7086b2451ef85cc54a.jpg

"SAVAŞ ÇOK GEÇ HAZIRLANIYOR"

"Anlaşamadığınız konular oluyor mu?" sorusuna Hünel, "Savaş soğuk havayı, ben sıcak havayı seviyorum. Ben evden çıkarken hemen hazırlanıyorum ama Savaş çok geç hazırlanıyor. Anlaşamadığımız konular bunlar" yanıtını verdi.
64895b7786b2451ef85cc54e.jpg

1 MİLYON TL'LİK HEDİYE!

Neşeleri bir hayli yerinde olan Aslı Hünel ve eşi Savaş Yurtsever, doğum gününde bir ara oyun havası oynamayı ihmal etmedi.
64895b6a86b2451ef85cc546.jpg

Yakın arkadaşları ile pastasını üfleyen Hünel, daha sonra dostları tarafından takı yağmuruna tutuldu. Şarkıcının yakın arkadaşı Kaplan Tan ve Yalçın Şahin, Hünel'e değeri yaklaşık 1 milyon TL'yi bulan sertifikalı ziynet eşyası hediye etti.
64895b7e86b2451ef85cc550.jpg

Aslı Hünel'in 'yürüyen ev'i! İşte dudak uçuklatan yeni yıl hediyesi

Üst Alt