• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Eski eşini tamamen sildi! Megan Fox'ten yeni dövme

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Eski eşini tamamen sildi! Megan Fox'ten yeni dövme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 88 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Eski eşini tamamen sildi! Megan Fox'ten yeni dövme
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64b009e086b2474770f56a0a.jpg

Megan Fox (37) ile kendisinden 12 yaş büyük olan Brian Austin Green, 2010 yılında hayatlarını birleştirmişti. Oyuncu çift, 2020'de boşanmaya karar vermişti. Uzun süre ayrı yaşayan ikilinin boşanma davası 2021'de resmi olarak sonuçlanmıştı.

"BİRBİRİMİZE HER ZAMAN DÜRÜST OLDUK"

Green, Fox ile 11 yıllık evliliğinin bitmesiyle ilgili, "İkimiz de birbirimize bir şey yapmadık. Birbirimize her zaman dürüst olduk. Beni her zaman seveceğini biliyorum. Ne olursa olsun her zaman arkadaşız ve çocuklarımızla beraberiz" demişti.
64b009f386b2474770f56a11.jpg

ESKİ KOCASINI SİLİP ATTI!

Güzel oyuncu, evli oldukları dönemde Brian Austin Green’in adını vücuduna kazıtmıştı. Kasık bölgesinin üstüne 'Brian' yazdıran Megan Fox, geçtiğimiz günlerde eski eşinin adının yazılı olduğu dövmesini kapattırdı.
64b009fa86b2474770f56a13.jpg

YENİ DÖVME

Ünlü oyuncunun, 'Brian' dövmesinin üstünü kuyruğunu çiçeklerin etrafına dolayan bir yılan dövmesiyle kapattırması dikkat çekti. Fox'un yeni dövmesi sosyaş medyada paylaşıldı.
64b00b1086b2474770f56a1b.jpg

MACHINE GUL KELLY İLE AŞK YAŞIYOR

Eski eşi Brian Austin Green ile evliliğinden Noah, Bodhi ve Journey adlarında üç çocuğu bulunan Megan Fox, Midnight In The Switchgrass' filminin setinde tanıştığı rapçi Machine Gun Kelly ile yaşadığı çalkantılı ilişkiyle sık sık magazin gündemine geliyor.
64b009ec86b2474770f56a0e.jpg

"HİÇBİR ZAMAN VÜCUDUMU SEVMEDİM"

37 yaşındaki Hollywood yıldızı, son olarak bedeniyle ilgili yaptığı açıklama ile adından söz ettmişti. Sports Illustrated'a konuşan Megan Fox,"Hayatımda hiçbir zaman vücudumu sevdiğim bir nokta olmadı" ifadelerini kullanmıştı.
64b00a3f86b2474770f56a16.jpg

İmajını her zaman eleştirdiğini, çocukken bile vücuduyla ilgili bir 'farkındalık' ve 'takıntısı' olduğunu itiraf eden ünlü isim, "Bu farkındalığım ve takıntım kesinlikle çevresel değildi çünkü vücutlar hakkında hiç konuşulmayan çok dindar bir ortamda büyüdüm" şeklinde konuşmuştu.

Sahneden inip hayranına yumruk attı! 'Hayalimi gerçekleştirdiğin için teşekkür ederim'

Üst Alt