• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Ergin Ataman'dan Panathinaikos'a 2 yıllık imza

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Spor Haberleri kategorisinde CheZz tarafından oluşturulan Ergin Ataman'dan Panathinaikos'a 2 yıllık imza başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 82 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Spor Haberleri
Konu Başlığı Ergin Ataman'dan Panathinaikos'a 2 yıllık imza
Konbuyu başlatan CheZz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

CheZz

Üye

İtibar:

Ergin Ataman'dan Panathinaikos'a 2 yıllık imza

Panathinaikos, Ergin Ataman'la 2 yıllık sözleşme imzalandığını duyurdu.

Yunanistan Ligi ekiplerinden Panathinaikos, Anadolu Efes'e veda eden Ergin Ataman'la sözleşme imzalandığı açıkladı. Kulübün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, Ataman'la 2 yıllık sözleşme imzalandığı belirtildi.

"HEP BİRLİKTE BÜYÜK HEDEFLERE HAZIRIZ" Panathinaikos'un internet sitesine açıklamalarda bulunan Ataman, "Yeşil ve beyaz güzel renkler. Panathinaikos'u çalıştıracak olmak harika bir duygu. Rakip olarak birkaç kez OAKA'ya gittim ama şimdi hep birlikte büyük hedeflere hazırız." dedi. Ataman iyi bir kadro oluşturmak istediklerini belirterek, "Tüm ekiple birlikte savaşak güçlü bir kadro oluşturmak istiyoruz. Atina'yı seviyorum ve bunu herkes biliyor ama buraya tatil yapmaya gelmedim." diye konuştu.

Üst Alt