• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Enis Arıkan'dan 'Camdaki Kız' açıklaması

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Enis Arıkan'dan 'Camdaki Kız' açıklaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 79 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Enis Arıkan'dan 'Camdaki Kız' açıklaması
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

6481b80286b24a201cb7f197.jpg

Kanal D'de üç sezondur reyting rekorları kıran, Gülseren Buğdaycıoğlu'nun aynı adlı eserinden uyarlanan ve ve yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Camdaki Kız dizisinde 'Muzo' karakterine hayat veren Enis Arıkan, "Çok güzel, çok sevdiğimiz bir ekipti. İyi bir iş çıkardık, şanslı güzel bir final oldu" dedi.

"BEN BİR TEK ALAÇATI'YI BİLİYORUM"

Tatilini geçirmek için Alaçatı’ya yazlığa gideceğini söyleyen oyuncu, tatil beldelerindeki pahalılığın normal olduğunu ve yıllardır alıştıklarını söyledi: Ben bir tek Alaçatı’yı biliyorum, oraya gidiyorum. Ben gidince fiyatları indiririm. Bir yolla çözeriz, indirim alırım.
6481b7fe86b24a201cb7f195.jpg

"EZGİ İSİMLERİ BULDU GİBİ"

Enis Arıkan, işletmeci Mustafa Aksakallı ile evlenen yakın arkadaşı Ezgi Mola’nın hamileliğiyle ilgili olarak ise "Ezgi isimleri buldu gibi, kendi hallediyor o işi. Bence bizim aramızda bir bebek olmalıydı, o da Ezgi’nin oldu" dedi.
6481b7fa86b24a201cb7f193.jpg

'Camdaki Kız'da nefes kesen bölüm! Hayri, Laz Kızı'na aşık olduğunu Nalan'a itiraf etti

Üst Alt