• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Emilia Clarke: Bana çıplaklık hakkında soru sormadıkları sürece sorun yok!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Emilia Clarke: Bana çıplaklık hakkında soru sormadıkları sürece sorun yok! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 63 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Emilia Clarke: Bana çıplaklık hakkında soru sormadıkları sürece sorun yok!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64abd30e86b24a03501dfe6d.jpg

'Ejderhaların Annesi Daenerys Targaryen'i canlandıran İngiliz 'Game of Thrones' oyuncusu Emilia Clarke, sekiz sezon süren ve büyük beğeni toplayan dizide geçirdiği 'üzücü' dönemi anlattı.

DİZİ TEKRAR GÜNDEME GELDİ

2018'de sona eren ancak spin-off dizisi 'House of the Dragon' ışığında tekrar gündeme gelen yapımdaki deneyimini paylaşan 36 yaşındaki Clarke, Los Angeles Times'a konuşarak; 'Game of Thrones'un finalinden yıllar sonra hala tüm bu deneyimi sindirmeye çalıştığını itiraf etti.

64abd2ec86b24a03501dfe66.jpg

İki anevrizma geçirmesi ve babasını kaybetmesi gibi kişisel sorunlarla uğraşırken şöhretle başa çıkmanın kendisini zorladığını söyleyen ünlü isim, yine de bu rol için minnettar olduğunu belirtti.

64abd2f786b24a03501dfe68.jpg

"GERÇEKTEN ÜZGÜN OLDUĞUM ZAMANLAR OLDU"

"O dizide gerçekten üzgün olduğum zamanlar oldu, çünkü sadece 20'li yaşlarında genç bir kadındım. Tüm bunlar 'Game of Thrones' devam ederken yaşandığı için bazen çok kafa karıştırıcı olabiliyordu" diyen ünlü isim, şöyle devam etti:

Alıntı Metni
Emilia Clarke: Samuel L. Jackson'ı az kalsın araçla eziyordum!
Emilia Clarke: Beynimin küçük bir kısmını kaybettim!

Üst Alt