• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Emekli olan Teoman: Menajerim bana harçlık verir, onu harcarım!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Emekli olan Teoman: Menajerim bana harçlık verir, onu harcarım! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 72 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Emekli olan Teoman: Menajerim bana harçlık verir, onu harcarım!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64943df386b24756d4b9d7e4.jpg

Rock müziğin başarılı ismi Teoman, önceki gün Bebek’te objektiflere yansıdı. Yalnız başına gittiği mekanda güzel havanın tadını çıkartan ünlü isim, mekan çıkışı gazetecilerin sorularına cevap verdi.

"ŞU AN TATİLDEYİM"

Yoğun bir konser maratonundan çıktığını ve bir süre tatil yapacağını ifade eden Teoman, “Şu an tatildeyim. Geziyorum, fitness’a gidiyorum, İstanbul’un tadını çıkartıyorum” dedi.

64943c7386b24756d4b9d7d4.jpg

Emekli olmasıyla alakalı kendisine yöneltilen soruya da içtenlikle cevap veren şarkıcı, "İnsanlar beni gençliğimden serseri Teoman olarak bildikleri için onlara komik geliyor" diye konuştu.

64943ca086b24756d4b9d7d7.jpg

"MENAJERİM BANA HARÇLIK VERİYOR"

"55 yaşındaki ünlü isim, "İlk maaşınızı alabildiniz mi veya bayram ikramiyenizi?" sorusuna ise şöyle yanıt verdi:

Alıntı Metni
Teoman: EYT'li olmak ve insanların dalga geçmesi hoşuma gidiyor
'Evde takılıyor hâlâ! Hiçbir işe yaramıyor'

Üst Alt