• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

''Dzeko'yu çok iyi tanıyorum''

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Fenerbahçe kategorisinde Dolunay tarafından oluşturulan ''Dzeko'yu çok iyi tanıyorum'' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 121 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Fenerbahçe
Konu Başlığı ''Dzeko'yu çok iyi tanıyorum''
Konbuyu başlatan Dolunay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Dolunay

Administrator
ForumAdmin
ZFN Sahibi
Medeni Hali
vtEvVy
Mesleği
System Administrator

İtibar:

Fenerbahçeli futbolcular, Trendyol Süper Lig'de Yılport Samsunspor'u 2-0 mağlup ettikleri karşılaşmanın ardından beIN SPORTS mikrofonlarına açıklamalarda bulundu. Sarı-lacivertlilerin ikinci golünü Sebastian Szymanski, "Bizler açısından önemli bir zaferdi. Zemin de zorlayıcıydı. Dakika geçtikçe çok daha iyi oynamaya başladık. Günün sonunda galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum." sözlerini kullandı. Edin Dzeko'nun golünde asisti yapan Cengiz Ünder ise "Konuşmamıza gerek yok. Dzeko'yu çok iyi tanıyorum. Genelde bu vuruşları çok iyi yapıyor. Onu görünce ortayı kesiyorum. Zaten buraya gelince ona çok gol attıracağım dedim. Bunun devamı gelecek." dedi. Maçın yıldızlarından Fred ise "Her geçen gün takım arkadaşlarımı daha iyi tanıyorum. Buraya geleli 2 hafta oldu. Sıcağa da alışmaya çalışıyorum. Genel olarak halimden mutluyum. Çok mutluyum. Çok mücadele ettik, savaştık. Aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

Üst Alt