• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Dilan Polat'ın 60 bin TL'ye yaptırdığı pasta gündem oldu!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Dilan Polat'ın 60 bin TL'ye yaptırdığı pasta gündem oldu! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 84 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Dilan Polat'ın 60 bin TL'ye yaptırdığı pasta gündem oldu!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

6481940686b24a201cb7f0c5.jpg

Doğum fotoğrafçılığıyla kariyerine başlayan ve ardından güzellik sektörüne geçiş yapan Dilan Polat, sık sık iş insanı eşi Engin Polat'ın kendisine aldığı lüks hediyelerle gündeme geliyor.

Polat, son olarak eşinin doğum günü için reklam tabelalarına fotoğrafını bastırdı ve 60 bin TL'lik büst pasta yaptırdı. Partide pastayı gören Dilan Polat, neye uğradığını şaşırdı.

"EŞİMİ SAKİNLEŞTİRİYORUM"

Polat, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Ay ben de şok oldum da bak asla belli etmiyorum, eşimi sakinleştiriyorum. Pasta yapan hanımefendi harikaydınız. Gerçekten 60 bin TL ederi vardı cidden sağ olun. Neyse susuyorum, kimseyi üzmek istemem" dedi.
6481917b86b24a201cb7f09e.jpg

"PASTA GELDİĞİNDE ŞOKA GİRDİM"

Polat, açıklamasının devamında şöyle dedi:

Alıntı Metni

6481920586b24a201cb7f0a5.jpg

"DOLMAK İSTEMİYORUM, GAZA GETİRMEYİN BENİ"

Pastanın yakından görüntülerini paylaşan ünlü isim, "Sabır Allah'ım şu pastaya verdiği parayı geç, özel gün nasıl harcanır onun çalışması yani bu pes. Neyse susuyorum daha da konuşmayayım dolmak istemiyorum, gaza getirmeyin beni" ifadelerini kullandı.

6481929486b24a201cb7f0ae.jpg

Dilan Polat: Bir günde 759 bin TL harcadım!
Dilan Polat'tan tepki çeken paylaşım

Üst Alt