• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Deniz Seki'nin büyük pişmanlığı! 'Anne babaya asla küsülmezmiş'

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Deniz Seki'nin büyük pişmanlığı! 'Anne babaya asla küsülmezmiş' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 83 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Deniz Seki'nin büyük pişmanlığı! 'Anne babaya asla küsülmezmiş'
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

6496a14e86b24a397c5a6b3f.jpg

Deniz Seki, katıldığı programda, 2005 yılında müzikseverlerle bululturduğu 'Aşk Denizi' albümünde yer alan Doyamadım adlı şarkısının hikayesini ilk kez anlattı.

"ÖPTÜM, KOKLADIM, VEDALAŞTIM"

Alıntı Metni

6496a17986b24a397c5a6b46.jpg

"ANNEM BEYİN KANSERİNE YAKALANDI"

52 yaşındaki şarkıcı, "Annem rahatsız, yatalak oldu. Beyin kanserine yakalandı. Çok şükür acı çekmiyor, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Nefes alsın, yaşasın, acı çekmesin, bir yeri ağrımasın; öyle olduk. Bazen konuşabiliyor, 'Ne olur bana kızım de anne' diyorum. Beni 'benim kızım gelmiş' diye karşılardı. Eve gidince hep o günleri hayal ediyorum. Zor bir dönem benim için. Altı yıldır yatalak annem" ifadelerini kullandı.
6496a16786b24a397c5a6b42.jpg

"BİZ GÖBEKLİ ADAMLARA LAF EDİYOR MUYUZ?"

Ünlü isim, sosyal medyada kadınların kiloları hakkında yapılan yorumlara tepki gösterdi: Biz kilolu ve göbekli adamlara laf ediyor muyuz? Bizi linç edenlerin empati yoksunu olduğunu düşünüyorum.
6496a17286b24a397c5a6b44.jpg

Deniz Seki babası İrfan Seki'yi unutmadı! 'Mekânın cennet olsun yakışıklım'
Deniz Seki annesiyle hasret giderdi

Üst Alt