• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

'Deadpool 3’ filminden heyecanlandıran ilk kare! Hugh Jackman'dan Wolverine paylaşımı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan 'Deadpool 3’ filminden heyecanlandıran ilk kare! Hugh Jackman'dan Wolverine paylaşımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 120 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı 'Deadpool 3’ filminden heyecanlandıran ilk kare! Hugh Jackman'dan Wolverine paylaşımı
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64ad69d086b2444d9c7a75ab.jpg

Yönetmen koltuğunda Kanadalı Shawn Levy'nin oturduğu, senaryosunu Rhett Reese ve Paul Wernick'in kaleme aldığı Deadpool 3'ten Hugh Jackman ve Ryan Reynolds'lı ilk fotoğraf geldi.

DEADPOOL VE WOLVERINE YAN YANA

Dünyaca ünlü Avustralyalı aktör, Mayıs 2014'te vizyona girmesi planlan serinin üçüncü filmi öncesi Twitter hesabından dikkat çeken bir paylaşıma imza attı. Deadpool ve Wolverine'in yan yana yürürken görüldüğü kare, sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.
64ad65d086b24a351cdf91c7.jpg

İKONİK WOLVERİNE KOSTÜMÜNÜ GİYDİ!

Hugh Jackman, karakterinin ölerek hikayesinin sonlandığı 2017 yapımı 'X-Men: Logan'dan sonra Marvel evrenine geri dönüyor. 54 yaşındaki oyuncunun, yıllar sonra çizgi roman dünyasının en çok konuşulan karakterlerinden Wolverine'in sarı kostümünü yeniden giymesi hayranlarını heyecanlandırdı.
64ad64da86b24a351cdf91af.jpg

JENNIFER GARNER DA KADRODA

Öte yandan ABD'li aktris Jennifer Garner da Deadpool 3 filmi için ilk kez 2003'te 'Daredevil'de canlandırdığı 'Elektra' rolüyle filmin oyuncu kadrosuna dahil oldu.
64ad65c986b24a351cdf91c5.jpg

STEROİD KULLANDI MI?

Geçtiğimiz ocak ayında katıldığı 'Who's Talking to Chris Wallace' programında, "vücut geliştirmek steroid kullandığı" iddialarının sorulması üzerine "Hayır, kullanmadım. İşimi ve Wolverine'i seviyorum" karşılığını veren Jackman, rolüne hazırlanmak amacıyla 'eski usül' yollardan kilo aldığını söylemişti.

Hugh Jackman: Lütfen Ryan Reynolds'ı pohpohlamayın!

Steroid kullanımının bir yan etkisi olan erektil disfonksiyondan bahseden ünlü aktör, "Burada söylediklerime dikkat etmeliyim ama bana steroidlerin yan etkilerinin neler olduğu anlatılmıştı. O yüzden hayır, eski yöntemle yaptım" diyerek gülmüştü.
64ad65dd86b24a351cdf91cb.jpg

"TÜM TAVUKLARDAN ÖZÜR DİLERİM"

Hollywood yıldızı, kas oranını artırmak için yaptığı yüksek proteinli diyet hakkında şaka yaparak şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni
Cilt kanseri şüphesiyle biyopsi yaptırmıştı! Ünlü oyuncunun test sonuçları çıktı

Üst Alt