• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Ceylan: Yüzümü o kadar değiştirdim ki telefonum tanımıyor

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Ceylan: Yüzümü o kadar değiştirdim ki telefonum tanımıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 76 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Ceylan: Yüzümü o kadar değiştirdim ki telefonum tanımıyor
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DeaTh

PiSliq

Üye

İtibar:

6480686086b24706fc97a6a7.jpg

Daha önce Selena Gomez, Gülşen, Elçin Sangu ve Kris Jenner'a benzetilen Ceylan, sık sık değiştirdiği imajıyla gündeme geliyor. Geçtiğimiz aylarda saçlarını sarıya boyatan ünlü isim, son olarak yeni imajıyla Marilyn Monroe'ya benzetilmişti.

Ceylan, bu sefer de sarı saçlarıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Bugün 2. Sayfa programına konuk olan Ceylan, yüzünde estetik olduğunu ve değişiminden dolayı mutlu olduğunu belirtti.
6480664c86b24706fc97a691.jpg

Ceylan yüzündeki değişimle dikkat çekti

YILMAZ MORGÜL'E BENZETİLDİ

Canlı yayındaki imajıyla adından söz ettiren Ceylan'ı renkli gözlükleriyle gören sosyal medya kullanıcıları Yılmaz Morgül'e benzetti. Kısa sürede sosyal medyada konuşulmaya başlanan Ceylan için "Bu imaj hiç olmamış" ve "Yılmaz Morgül'e benzemiş" yorumları yapıldı.
6480674286b24706fc97a69a.jpg

"ŞARKI ÇIKARDIĞIMDA HABER OLMUYORUM"

Değişimiyle ilgili konuşan Ceylan, "Yüzümü o kadar değiştirdim ki telefonum dahi tanımıyor. 40 senedir bu sektördeyim. Ben şarkı çıkardığımda haber olmuyorum ama imaj değiştirdiğimde haber oluyorum. Takdir edilmeyi beklemiyorum zaten" dedi.
6480666c86b24706fc97a694.jpg

"KALÇA ESTETİĞİ YAPTIRMADIM"

Kilo aldığı için vücut hatları değişen Ceylan'ın kalça estetiği yaptırdığı ileri sürüldü. Canlı yayında bu iddiaya cevap veren Ceylan "Eskiden çok zayıf bir kadındım. Kilo aldıktan sonra vücut hatlarım değişti. Kalçamın estetik olduğu iddiası kesinlikle yalan. Yüzümde estetik var ama kalçamda kesinlikle yok" diyerek ayağa kalkarak kalçasını gösterdi.
648066a986b24706fc97a697.jpg

Ceylan çocuklarıyla poz verdi! 'Ben fotoğrafta üç arkadaş görüyorum'

Üst Alt