• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Cem Belevi sahnedeki hünerlerini denizde de sergiledi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Cem Belevi sahnedeki hünerlerini denizde de sergiledi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 75 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Cem Belevi sahnedeki hünerlerini denizde de sergiledi
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64a3057786b2453c98256bc2.jpg

Şarkıcılık kariyerinin dışında özel hayatıyla da adından sıkça söz ettiren Cem Belevi, geçtiğimiz günlerde "orkestrası ile tartışma yaşadığı; önce ceketini çıkarıp yere attığı, ardından ekibine kadeh fırlattığı" iddiasıyla adından söz ettirmişti.

"KARİYERİMDE BÖYLE BİR ŞEY OLAMAZ"

Etiler'de bir mekanda sahne alan Belevi, konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlamış ve hakkındaki iddialarla ilgili konuşmuştu:

Alıntı Metni

64a303ee86b2453c98256bb4.jpg

"HELALLEŞTİK, VEDALAŞTIK"

Olayın iftira olduğunu belirten Belevi, "Birazdan göreceksiniz ben gazino sahnesi yapıyorum. Sahnede sirtaki yapılmıyor mu, ben onu yaptım. Öyle saptırılıyor ki anlamıyorum. Benimle uğraşıyorlar. Evet, orkestramla yollarımızı ayırdık. Bunu büyük ustalar da yapıyor. Bakın Ajda Pekkan mesela bunu ara ara yapıyor. Mental yorgunluklar oluşuyor. Profesyonel anlamda bir yeniliğe ihtiyaç vardır. Helalleştik, vedalaştık" açıklamasını yapmıştı.

64a3041586b2453c98256bb6.jpg

"YEL ANCAK KAYADAN TOZ ALIR"

36 yaşındaki popçu, "Benimle uğraşan birileri var. Sahnede şovumu yaparım. Uğraşmaya devam etsinler. Biz işimizi doğru yapıyoruz. Yel ancak kayadan toz alır" diyerek sitemini dile getirmişti.

64a304af86b2453c98256bb9.jpg

SEZONU BODRUM'DA AÇTI

Cem Belevi yaz sezonunu Bodrum'da açtı. Ünlü şarkıcı önceki gün Yalıkavak'taki Miya Beach'te objektiflere yansıdı.

64a3050e86b2453c98256bbc.jpg

JETSKİ ŞOV

Yoğun geçen konser temposundan fırsat bulan ve Bodrum'a tatile gelen Belevi, gün boyu şezlongda güneşlenerek arkadaşlarıyla sohbet etti. Bir ara arkadaşlarıyla birlikte jetskiye binen Belevi, sahnedeki hünerlerini denizde de sergiledi.

64a3051d86b2453c98256bbe.jpg

Cem Belevi: Hangimiz stalk yapmıyoruz?
Cem Belevi: Acılar paylaştıkça azalır!

Üst Alt