• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Çebi'den Jorge Jesus sözleri!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Beşiktaş kategorisinde Dolunay tarafından oluşturulan Çebi'den Jorge Jesus sözleri! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 52 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Beşiktaş
Konu Başlığı Çebi'den Jorge Jesus sözleri!
Konbuyu başlatan Dolunay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Dolunay

Administrator
ForumAdmin
ZFN Sahibi
Medeni Hali
vtEvVy
Mesleği
System Administrator

İtibar:

Başkan Ahmet Nur Çebi'nin açıklamaları şu şekilde: "HAKSIZ PENALTILARI DA VER, GÖRELİM" "Bütün kulüpler hakemlerden şikayetçi. Yaptınız ne? Getir MHK, götür MHK! Hakem görevden alındığında bir tek ben doğru olduğunu söyledim. Konyaspor maçtan sonra bir açıklama yapıyor, akıllara ziyan! Konyaspor çok hırslı oynadı, başardılar. Ama 1 puan almayı başardılar. Beşiktaş'ın penaltısı verilmedi. Ümit Öztürk gibi hakemi veriyorsunuz, yıllardır Beşiktaş'a verdiği zarar ortada. İkincilik maçına çıkıyoruz, Ümit Öztürk'ü veriyorsunuz! İçimdne neler geçiyor söylemek için ama Beşiktaş Başkanı olduğum için konuşamıyorum. Dursun Özbek gibi zafer sarhoşluğu ile konuşamam. '6 puan vereyim, 3 puan vereyim' demem. Ver, haksız penaltıları da ver, görelim o zaman kaçıncı olduğunu! Herkes cümlelerine dikkat etsin." "FENERBAHÇE, JESUS'UN ARKASINDA DURUN" "Galatasaray'a şampiyon olduysa, Fenerbahçe'nin de katkısı var! Bilerek veya bilmerek. Jorge Jesus konuştu, arkasında durun!"

Üst Alt