• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Büyük başkan Acun Ilıcalı! 'Acaba rüya mı görüyorum?'

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Büyük başkan Acun Ilıcalı! 'Acaba rüya mı görüyorum?' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 78 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Büyük başkan Acun Ilıcalı! 'Acaba rüya mı görüyorum?'
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64ad4b0186b24a351cdf90d4.jpg

Sahibi olduğu İngiliz ekibi Hull City'nin taraftarlarını Etiler'de bir restoranda ağırlayan Acun Ilıcalı, "Takımını 50-60 yıldır takip eden taraftarlar var. Biz de elimizden geldiğince onları ağarlıyoruz. Güzel şeyler yaşıyoruz" ifadelerini kullandı.

"GELEN AŞIK OLUYOR"

Samimi açıklamalarda bulunan ünlü isim, "Futbolun insanları bölmesini değil, bir araya getirmesini seviyorum. İngiltere'de ve Türkiye'de her geçen gün daha çok ilgi görüyoruz. Hayatımda İstanbul kadar güzel şehir hiç görmedim. Daha çok bilinip, yayılması lazım. Zaten gelen aşık oluyor. İçeride beşinci kez gelen taraftar var" dedi.
64ad4b8786b24a351cdf90e3.jpg

16 BİN KOMBİNE!

Taraftar kitlemizi büyütmeye çalışıyorum. 15-16 bine yakın kombine sattık. Benim görevim taraftarları mutlu etmek. Bazen "Rüya mı görüyorum acaba?" diyorum. Şehirde ve stadyumda her yerde Türk bayrağı var. İnanılmaz bir duygu bu benim için.
64ad4b5886b24a351cdf90dd.jpg

RENKLİ GÖRÜNTÜLER

Etiler'de Hull City bayrakları açan taraftarlar, Acun Ilıcalı ve takımları için tezahüratlarda bulunarak, renkli görüntüler oluşturdu.
64ad4b6086b24a351cdf90df.jpg

Ayça Çağla Altunkaya'nın tektaşı dikkat çekti
Acun Ilıcalı kızı Yasemin'in doğum gününü kutladı! 'Canım prensesim'

Üst Alt