• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Büyük aşk sona erdi! Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak resmen boşandı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Büyük aşk sona erdi! Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak resmen boşandı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 69 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Büyük aşk sona erdi! Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak resmen boşandı
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64abd9bc86b2443544350331.jpg

Ceyda Düvenci, dizi setinde tanıştığı oyuncu Bülent Şakrak ile aşk yaşamaya başlamış, çift 2015 yılında nikah masasına oturmuştu.

Magazin dünyasının örnek çiftlerinden olan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak'ın mutluluğu oğulları Okan Ali'nin doğumuyla katlanmıştı.

AYRILIK İDDİALARIYLA GÜNDEME GELDİLER

Evlilikleri boyunca en özel anlarını dahi takipçileriyle paylaşan çift, son dönemde ayrılık iddialarıyla gündeme geldi. Düvenci ve Şakrak'ın boşanmaya karar verdiği ortaya çıktı.
64abd8cd86b2443544350328.jpg

BOŞANDILAR

2. Sayfa'daki habere göre; Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci çifti, İzmir Ödemiş Adliyesi'nde sabah saatlerinde boşandı. Anlaşmalı olarak boşanan çiftin davası 15 dakika sürdü.
64abd99986b244354435032d.jpg

"KARARI BEN VERMEDİM"

Ceyda Düvenci, sosyal medyadan kendisine “Bu adam senin engelli evladını kendi öz çocuğu gibi sahiplenecek kadar okyanuslar büyüklüğünde bir kalbe sahip… Onu kendi evladından ayırmayacak kadar bence bu güzel adamı bırakma. Umarım kararınızı tekrar gözden geçirirsiniz” yazan talipçisine “Kararı ben vermedim maalesef” yanıtını vermişti.
64abd9a686b244354435032f.jpg

Ceyda Düvenci: Bazen istemesen de bambaşka bir yola çıkmak zorunda kalırmışsın!
Okan Ali'nin doğum gününde Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak'tan duygusal mesaj

Üst Alt