• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Buse Varol'dan Alişan'ın doğum gününde aşk dolu paylaşım! 'Benim canım kocam'

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Buse Varol'dan Alişan'ın doğum gününde aşk dolu paylaşım! 'Benim canım kocam' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 80 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Buse Varol'dan Alişan'ın doğum gününde aşk dolu paylaşım! 'Benim canım kocam'
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

649067b086b245279ccbba8f.jpg

'Dostlar Mahallesi' adlı dizinin setinde tanışarak aşk yaşamaya başlayan Alişan ile Buse Varol, 2018 yılında nikâh masasına oturmuştu. 2019 yılında oğulları Burak'ın doğumu ile ilk kez anne ve baba olma mutluluğunu yaşayan çift, 2021'de kızları Eliz'i kucaklarına almıştı.

'ÜÇÜNCÜ ÇOCUK' SORUSUNA YANIT

Geçtiğimiz aylarda bir alışveriş merkezinde görüntülenen Alişan, "Üçüncü çocuk düşünüyor musunuz?" sorusu üzerine şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

6490654486b245279ccbba74.jpg

''BENİM CANIM KOCAM''

Buse Varol ile mutlu evliliği devam eden Alişan, 47'nci yaşına bastı. Buse Varol, eşinin doğum gününü Instagram hesabından paylaştığı aşk pozlarıyla kutladı.

6490655886b245279ccbba76.jpg

Alişan ile çekilen karelerini yayınlayan Varol, paylaşımına ''Benim canım kocam, hayat arkadaşım, çocuklarımın biricik babası. İyi ki doğdun sevgilim. iyi ki yollarımız kesişti. Seni çok seviyorum. Her yeni yaşında el ele olmak ve yaşlanmak dileğiyle. iyi ki'' notunu düştü.

6490659086b245279ccbba79.jpg

EŞİNİN PAYLAŞIMINA KAYITSIZ KALMADI

Eşinin paylaşımına kayıtsız kalmayan Alişan da ''İnşallah aşkım İnşallah. Sağlıkla, huzurla, nice güzel yıllarımız olsun hep beraber'' yorumunda bulundu. Ünlü sanatçı yoruma kalp ve nazar boncuğu emojisi eklemeyi de ihmal etmedi. Buse Varol ile Alişan'ın romantik karelerine beğendi yağdı.

6490668b86b245279ccbba84.jpg

''SENİ ÇOK SEVİYORUZ''

Alişan'ın, Temmuz 2021'de henüz 41 yaşındayken koronavirüs sebebiyle hayatını kaybeden kardeşi ve menajeri Selçuk Tektaş'ın eşi Merve Tektaş da, ünlü şarkıcının doğum gününü sosyal medya hesabından kutladı. Tektaş'ın paylaşımını yorum kapatması ise dikkatlerden kaçmadı.

Alişan'ın çocukları ve yeğenleriyle çekilen bir karesini paylaşan Merve Tektaş, altına şu notu düştü:

Alıntı Metni

6490661286b245279ccbba7e.jpg

''TANIDIĞIM EN İYİ KARDEŞ''

Alişan'ın doğum gününü kutlayan bir diğer isim de Ece Erken oldu. Ece Erken, yakın dostunun doğum gününü ''Hep güzel yaşların olsun. Tanıdığım en iyi baba, en iyi kardeş. Seni çok seviyorum'' sözleriyle kutladı.

6490661e86b245279ccbba80.jpg

Alişan paylaştı! Aralarındaki buzları eriten Buse Varol ile Merve Tektaş'tan mutluluk pozu

Üst Alt