• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Burcu Kara annesinin evinde temizlik yaptı! 'Ünlüler asla ev silmez sanıyordum'

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Burcu Kara annesinin evinde temizlik yaptı! 'Ünlüler asla ev silmez sanıyordum' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 87 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Burcu Kara annesinin evinde temizlik yaptı! 'Ünlüler asla ev silmez sanıyordum'
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

648aa45986b247428c6dd703.jpg

Fırat Parlak ile 2016 yılında dünyaevine giren Burcu Kara, ilk çocuğu Ali Çınar'ı 2017'de, Can'ı ise Aralık 2022'de kucağına almıştı. Zorlu geçen sekiz saatin ardından oğluna kavuşan ünlü oyuncu, nisan ayında yaptığı bir paylaşımla o gün yaşadıklarını anlatmıştı.

"BAZI AKSİLİKLER AMA SONUNDA KAVUŞMAMIZ"

Instagram hesabından doğum yaptığı güne ait fotoğrafları yayınlayan Burcu Kara, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

648aa2c886b247428c6dd6f2.jpg

"EN GÜZEL AN EN SON FOTOĞRAFTA"

"Hayatımızın en unutulmaz gününden bazı anları sizinle de paylaşmak istedim. En güzel an en son fotoğrafta tabii. Onu ilk görüşüm. Şu anda da yüzüne bakıyorum hala inanamayarak. Hepimize iyi geceler."

648aa2cf86b247428c6dd6f4.jpg

ANNESİNİN EVİNDE TEMİZLİK YAPTI

43 yaşındaki Kara, son olarak 894 bin takipçisi bulunan sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi.

648aa37486b247428c6dd6f8.jpg

Annesinin evinde yerleri sildiği anları kare kare paylaşan güzel oyuncu; gönderisine şu mesajı yazdı:

Alıntı Metni

648aa37d86b247428c6dd6fb.jpg

YORUM YAĞDI

Ünlü ismin kısa sürede 50 bine yakın beğeni alan fotoğraflarına; "Ünlüler asla ev silmez, süpürmez sanıyordum, elinize sağlık", "Nerden geldiğini, kim olduğunu unutmayan, duyarlı, kültürüne sahip çıkan, güzel, çalışkan kadına bravo" ve "Çok tatlı ve doğal biri olduğun için bu kadar seviliyorsun" gibi yüzlerce yorum geldi.

648aa3a986b247428c6dd6fe.jpg

Burcu Kara depremzede bebeğe süt anne oldu!
Burcu Kara yeni doğan oğluyla fotoğrafını paylaştı: Bir küçük süt meselesi

Üst Alt