• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Burak Kalfa, Tuğçe Tayfur'un iddialarına yanıt verdi: Kuyruk acısını boş verin!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Burak Kalfa, Tuğçe Tayfur'un iddialarına yanıt verdi: Kuyruk acısını boş verin! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 84 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Burak Kalfa, Tuğçe Tayfur'un iddialarına yanıt verdi: Kuyruk acısını boş verin!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64bf7d2e86b247075c3204df.jpg

Burak Kalfa ile birlikteliğiyle çok konuşulan Tuğçe Tayfur, ilişkisini sonlandırmıştı. Tuğçe Tayfur, ayrılık sürecinden sonra nişanlısının kendisini ve ailesini tehdit ettiğini belirtmişti.

Tayfur, ayrıldığı nişanlısı iş insanı Burak Kalfa ile ilgili ağır suçlamalarda bulunmuş, "Başına gelecek her şeyden sen sorumlusun" diyerek eski nişanlısına savaş açmıştı.

"SENİ ADALETE TESLİM EDİYORUM"

Kalfa'nın şantajlarına artık sessiz kalmayacağını belirten Tuğçe Tayfur şunları söylemişti: "Seni adalete teslim ediyorum. Uzaklaştırma kararın olmasına rağmen durmuyorsun ama seni elbet savcılık yakalayacak ve hak ettiğin cezayı alacaksın. Beni sahipsiz sandın ama değilim Burak Efendi... Arkamda beni seven bir sürü insan var ve onların manevi desteğiyle bu hukuk savaşına giriyorum."
64bf7e6686b247075c3204eb.jpg

"NE VARSA PAYLAŞ"

Hikayesinde Kalfa'nın ona attığı mesajları paylaşan ünlü isim, 6 aydır psikolojik ve fiziksel şiddet gördüğünü belirterek Kalfa hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığını duyurmuştu. Tuğçe Tayfur "O kadar acizsin, o kadar korkasın ki. Bak ne diyeceğim ne varsa paylaş çünkü sayılı günlerin. O girdiğin delikten seni çıkaracaklar" diyerek ateş püskürmüştü.
64bf7eca86b247075c3204ed.jpg

"BANA ATTIĞIN TEHDİT VİDEON VARDI"

Kalfa'nın kendisine ait olduğu kasetlerle tehdit ettiğini belirten Tayfur şöyle devam etmişti:

Alıntı Metni

SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Günlerdir sessizliğini koruyan Burak Kalfa, hakkındaki suçlamalara sosyal medya hesabından çektiği video ile cevap verdi. Kalfa "İlk ve son açıklamamdır" diyerek yalan yanlış haberler yapılmasına isyan etti.
64bf7ee886b247075c3204ef.jpg

"İLK VE SON AÇIKLAMAMDIR"

Burak Kalfa şunları söyledi:

Alıntı Metni
Tuğçe Tayfur, Burak Kalfa ile biten ilişkisi hakkında konuştu! 'Her şeyi geri iade ettim'
Tuğçe Tayfur: Şu anda geçiş sürecindeyim!

Üst Alt