• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Bulutlaraltı Caddesi - Seçil Duyan

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Tanıtımları kategorisinde Sertsesli tarafından oluşturulan Bulutlaraltı Caddesi - Seçil Duyan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 112 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Tanıtımları
Konu Başlığı Bulutlaraltı Caddesi - Seçil Duyan
Konbuyu başlatan Sertsesli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

Sertsesli

Üye

İtibar:

0002069332001-1.jpg

Bulutlaraltı Caddesi Kitap Açıklaması

"...Daha önce ayak basılmamış, insan eli değmemiş bir coğrafya gibi benzersiz, nesli tükenmemiş bitkilerin baygınlık veren

kokusu gibi başımı döndürüyorsun ve hayvanların henüz soykırıma uğramadığı, özgürce doludizgin koşturduğu koşumsuz

o mavi atsın sen. Ne güzeldir kim bilir, uçarcasına koşabilmek, hesapsız atlamak tüm engellerden ve ay ışığının altında tüm yıldızlar suya düşmüşken sen pervasızca girersin o göle. Suda yıldızlar ve o dolunay ve sen. Bense sadece görebiliyorum seni. Frida'nın tablosundaki çorak toprağım, çatlamış, renksiz, kuru... Sen "Borchert Manifestosu" gibi süssüz, keskin bir ok olup kalbimden vuruyorsun beni. İnsanla olan tüm kavgan ve insana ait olan tüm kavgan yine insanlar için iken her halükârda galip geliyor ve bayrağı çekiyorsun göndere..."

(Tanıtım Bülteninden)​

Üst Alt