• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Buğra Bahadırlı: 'Hayatımda birileri olmayacak' dersem yalan söylemiş olurum!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Buğra Bahadırlı: 'Hayatımda birileri olmayacak' dersem yalan söylemiş olurum! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 68 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Buğra Bahadırlı: 'Hayatımda birileri olmayacak' dersem yalan söylemiş olurum!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64b673a986b2472668b08ff9.jpg

Geçtiğimiz sene ekim ayında akciğer kanseriyle mücadele ederken 59 yaşında hayatını kaybeden oyuncu Billur Kalkavan'ın sevgilisi Buğra Bahadırlı, Nişantaşı City's'de görüntülendi.

39 yaşındaki oyuncu, ayaküstü gazetecilerle konuşarak; şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

64b6713a86b2472668b08fec.jpg

"En çok o benim mutlu olmamı isterdi. Halen bana destek verdiğini hissediyorum. Benim halen evde ağlamalarım devam ediyor" diyen Bahadırlı; "Ona hep, 'Seni çok seviyorum' diyorum. Kendisi, '90'a kadar yaşayacağım. Hayatı seviyorum' derdi. Yaşadığımız her nefeste şükrederek yaşayıp, kalp kırmamak gerekiyor" şeklinde konuştu.

64b6714e86b2472668b08fef.jpg

"KENDİMİ HAYATA BAĞLAMAYA ÇALIŞIYORUM"

Kendisini spora verdiğini söyleyen Bahadırlı, "Biraz daha kendimi hayata bağlamaya çalışıyorum. Sporla psikolojimi toparlamaya çalışıyorum. Sağ olsunlar arkadaşlarım yanımda... Motivasyonum düşükken iş dünyasına çok sarılmak istemedim. Şimdi işe biraz ağırlık veriyorum" dedi.

Buğra Bahadırlı, Billur Kalkavan'ı anlattı: Aşkın dünyadaki yansımasıydı benim için

Oyuncu, "Billur Kalkavan'ın ismini yaşatmak için hayatını film yapmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna, "Billur'u hep yaşatacağım. Billur benim için algıydı ve ışıktı. Onu yaşatmamız lazım. Hastalığı döneminde çok sevildiğini anladı" yanıtını verdi.

64b6720386b2472668b08ff1.jpg

"EVDE BİR ŞEY YAPARKEN AĞLIYORUM"

Bahadırlı, "Oyunculuğa geri dönecek misiniz?" sorusunu, "Görüştüğüm birkaç bir şey var ama sete gidip çalışacak yoğunlukta kendimi hissetmiyorum. Boşluğa düştüm. İnsanın karısını kaybetmesi zor. Evde bir şey yaparken ağlıyorum" şeklinde cevapladı.

64b6727b86b2472668b08ff4.jpg

"HEMEN AŞK YAŞAMAM MÜMKÜN DEĞİL"

Ünlü isim, "Size, 'Bana bir şey olursa evlen' demiş miydi?" sorusu karşısında ise "Yaşadığı dönem, 'Çocuk sahibi olmak istersen o kadını ben bulurum' demişti. Hayatımda birileri olacak. Olmaz dersem yalan söylemiş olurum" dedi ve ekledi:

Alıntı Metni
Billur Kalkavan'a veda! Gerçek ölüm nedeni ortaya çıktı
Buğra Bahadırlı: Billur hayatla olan kontratını bu sözlerle tamamladı!

Üst Alt