• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Boğaz'ın renkli sesi Nil Karaibrahimgil

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Boğaz'ın renkli sesi Nil Karaibrahimgil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 81 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Boğaz'ın renkli sesi Nil Karaibrahimgil
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64b8f03586b24a50f4b3ee5c.jpg

Nil Karaibrahimgil, Boğaz’ın kıyısında tam da gecenin ambiyansına uygun şarkısı ‘Burası İstanbul’ ile sevenlerinin karşısına çıktı.

"BÖYLE BİR KOSTÜMÜ GİYMEK BAŞKA BİR BÜYÜ"

Müziği ve kıyafetleriyle sahnelerin marjinal ismi olan Karaibrahimgil, kostümüyle yine farkını ortaya koydu. Ünlü modacı Tanju Babacan imzalı dikkat çekici, mini elbisesiyle müzikseverlere seslenen Karaibrahimgil, “Böyle bir kostümü giymek başka bir büyü. Beni periler, masalar diyarına gönderiyor" sözleriyle alkış yağmuruna tutuldu.
64b8f05486b24a50f4b3ee64.jpg

Kuruçeşme Açıkhava'ya ruhlarındaki kanatları açtırdı, binlerce kişinin ‘Pırlanta’ şarkısıyla sağ ellerini havaya kaldırdı, ‘Kek’ parçasıyla da tariflerin verildiği renkli konserde dinleyiciler yerine oturmadı. Binlerce müzikseverin buluştuğu gecede ‘Resmen Aşığım’, ‘XL’ ve ‘Hadi İnşallah’ şarkıları büyük bir coşkuyla bir ağızdan söylendi.
64b8f04186b24a50f4b3ee60.jpg

NİL'İN MİNİK MİSAFİRİ

Nil Karaibrahimgil’in sahnesinde bir de minik bir misafiri vardı. 10 yaşındaki İlayda ile ‘Kuzey Yıldızı’ şarkısını seslendiren sanatçı, dinleyicileri mest etti. Bitmeyen enerjisi ve sahne performansıyla göz dolduran Karaibrahimgil, konserin sonunda alkış tufanı koparan hayranlarına kayıtsız kalamadı.
64b8f03a86b24a50f4b3ee5e.jpg

‘Ben Buraya Çıplak Geldim’ şarkısıyla bis yaparak sevenlerinin ilgisine karşılık veren ünlü sanatçı, Kuruçeşme Açıkhava’nın eşsiz atmosferinde müzik dolu bir gece yaşattı.
64b8f04a86b24a50f4b3ee62.jpg

Kuruçeşme Açıkhava'da Özcan Deniz rüzgarı!

Üst Alt