• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

‘Billur Kalkavan’ı yaşatmamız lazım’

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan ‘Billur Kalkavan’ı yaşatmamız lazım’ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 75 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı ‘Billur Kalkavan’ı yaşatmamız lazım’
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64b6f5ac86b2472668b093e5.jpg

SEÇKİN ŞENVARDAR - Buğra Bahadırlı, geçtiğimiz sene sevgilisi Billur Kalkavan’ın (59) kanser sebebiyle vefatından sonra ilk kez Nişantaşı City’s’de görüntülendi. Oyuncu, “Onu hâlâ çok seviyorum. Benimle birlikte yaşıyor. Özlemim çok artıyor. Evin her yerinde o var. Kalbimde yeri başka... En çok o benim mutlu olmamı isterdi. Evde ağlamalarım devam ediyor” dedi.

Kendisini spora verdiğini söyleyen Bahadırlı, “Biraz dahahayata bağlamaya çalışıyorum. Sporla psikolojimi toparlamaya çalışıyorum” diye konuştu. Oyuncu, “İsmini yaşatmak için hayatını film yapmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Billur’u hep yaşatacağım. Billur benim için algıydı ve ışıktı. Onu yaşatmamız lazım” yanıtını verdi.

Üst Alt