• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Bilge Öztürk ile 22 yaş küçük sevgilisinden aşk pozu!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Bilge Öztürk ile 22 yaş küçük sevgilisinden aşk pozu! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 82 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Bilge Öztürk ile 22 yaş küçük sevgilisinden aşk pozu!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64abaea886b24435443502c1.jpg

Bir dönem Megastar Tarkan ile yaşadığı birliktelikle adından söz ettiren avukat Bilge Öztürk, aradığı mutluluğu iki sene önce fotoğrafçı Bennu Gerede'nin oğlu Daren Gerede Erkaya'da bulmuştu.

Kendisinden 22 yaş küçük Erkaya ile mutluluğunu gözler önüne seren Bilge Öztürk, birlikte çekilen fotoğraflarını kalp emojisi ile paylaşmıştı. Sürpriz aşka ilk yorum ise anne Bennu Gerede'den gelmişti.

64abadc286b24435443502b8.jpg

ANNEDEN ONAY ÇIKTI

Birlikteliğe onay verdiğini ifade eden Gerede, "Hayatımda en çok sevdiğim varlıklardan biri oğlum Daren... Çok özel bir ruh, çok özel bir varlık ile tanışıp, olağanüstü bir birliktelik yaşamaları o kadar bana ümit ve ışık veriyor ki! Sizi çok seviyorum ve seni de inanılmaz seviyorum Bilge'ciğim. Çok ve çok..." yorumunu yapmıştı.

64abadec86b24435443502ba.jpg

'EVLİLİK' CEVABI'

Geçtiğimiz sene Nişantaşı City’s çıkışı görüntülenen Öztürk, “Düğün hazırlığı içerisinde olduğunuz doğru mu?” sorusu üzerine şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

64abae2986b24435443502bc.jpg

YENİ POZ

45 yaşındaki Bilge Öztürk, son olarak 76 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından genç sevgilisi ile yeni bir pozlarını paylaştı.

64abae5c86b24435443502be.jpg

Hesabının hikayeler bölümünden Erkaya'nın kendisini anlından öptüğü bir kareyi beyaz kalp ve nazar boncuğu emojileriyle paylaşan ünlü isim, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Bilge Öztürk-Daren Gerede Erkaya çifti ilk kez görüntülendi
Bilge Öztürk ile Daren Gerede Erkaya'dan İspanya'da mutluluk pozu

Üst Alt