• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Beşiktaş'ın yeni başkanı Hasan Arat oldu

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Spor Haberleri kategorisinde EbrulimMm_88 tarafından oluşturulan Beşiktaş'ın yeni başkanı Hasan Arat oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 59 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Spor Haberleri
Konu Başlığı Beşiktaş'ın yeni başkanı Hasan Arat oldu
Konbuyu başlatan EbrulimMm_88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

İtibar:

Beşiktaş'ın yeni başkanı Hasan Arat oldu

Beşiktaş, 35. başkanını seçmek için Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'a gitti. Genel kurulda Hasan Arat, rakibi Serdal Adalı'yı geride bırakarak başkanlığa seçildi. Yeni Başkan Arat, "Beşiktaş'ın yolu ve şansı açık olsun. Tüm camiamıza teşekkür ediyorum. Tüm yönetim kurulu üyelerimizle biz büyük bir takımız. İyi bir takımız. Bizim işimiz şimdi başlıyor. Bu gece bitmedi." dedi.

Beşiktaş Kulübünün olağanüstü genel kurulunda Hasan Arat, rakibi Serdal Adalı'yı geride bırakarak başkanlığa seçildi.

BJK Emlakjet Spor Kompleksi'nde düzenlenen kongrede oy sayımı tamamlandı. Hasan Arat, rakibi Serdal Adalı'ya 16. sandıkta 442'ye 234, 17. sandıkta 370'e 293, 19. sandıkta 324'e 192, 20. sandıkta 348'e 182 ve 21. sandıkta 294'e 211 üstünlük kurdu. Toplam 21 sandıkta da Serdal Adalı'yı geçen ve kullanılan oyların 7 bin 271'ini alan Hasan Arat, başkanlığa seçildi. Arat, siyah-beyazlı kulübün 35. başkanı oldu. Hasan Arat, başkanlığa seçilmesinin ardından büyük sevinç yaşadı. Arat, yönetim kurulu üyeleriyle salonda bulunan kongre üyelerini selamladı ve tebrikleri kabul etti. Serdal Adalı ise 4 bin 557 oy aldı.

İŞTE SONUÇLAR

1 NUMARALI SANDIK SONUCU
Hasan Arat: 201 Serdal Adalı: 195

2 NUMARALI SANDIK SONUCU Hasan Arat: 227 Oy Serdal Adalı: 201 Oy

3 NUMARALI SANDIK SONUCU Hasan Arat: 226 Serdal Adalı: 173

4 NUMARALI SANDIK SONUCU Hasan Arat: 243 Serdal Adalı: 205

5 NUMARALI SANDIK SONUCU

Hasan Arat: 368 Serdal Adalı: 254

6 NUMARALI SANDIK SONUCU

Hasan Arat: 358 Serdal Adalı: 225

7 NUMARALI SANDIK SONUCU

Hasan Arat: 315 Serdal Adalı: 241

8 NUMARALI SANDIK SONUCU

Hasan Arat: 361 Serdal Adalı: 225

9 NUMARALI SANDIK SONUCU

Hasan Arat: 471 Oy Serdal Adalı: 218 Oy

10 NUMARALI SANDIK SONUCU

Hasan Arat: 483 Oy Serdal Adalı: 172 Oy

11 NUMARALI SANDIK SONUCU

Hasan Arat: 460 Oy Serdal Adalı: 185 Oy

12 NUMARALI SANDIK SONUCU

Hasan Arat: 369 Oy Serdal Adalı: 232 Oy

13 NUMARALI SANDIK SONUCU

Hasan Arat: 369 Serdal Adalı: 232

14 NUMARALI SANDIK SONUCU Hasan Arat: 358 Serdal Adalı: 207

15 NUMARALI SANDIK SONUCU

Hasan Arat: 386 Serdal Adalı: 259

16 NUMARALI SANDIK SONUCU Hasan Arat: 442 Serdal Adalı: 234

17 NUMARALI SANDIK SONUCU

Hasan Arat: 370 Serdal Adalı: 293

18 NUMARALI SANDIK SONUCU Hasan Arat: 332 Serdal Adalı: 193

19 NUMARALI SANDIK SONUCU Hasan Arat: 324 Serdal Adalı: 192

20 NUMARALI SANDIK SONUCU Hasan Arat: 348 Serdal Adalı: 182 21 NUMARALI SANDIK SONUCU Hasan Arat: 294 Serdal Adalı: 211

REKOR KATILIM Beşiktaş kongresinde 11 bin 785 üye oy kullandı. Bu sayı, kulüp için bir rekor niteliğinde.

HT1kof3ZxUOka61lgpDaEQ.jpg

"BÜYÜK BEŞİKTAŞ HEDEFLERİNE ULAŞACAĞIZ"

Beşiktaş'ta başkanlığa seçilen Hasan Arat, "Beşiktaş'ın yolu ve şansı açık olsun. Tüm camiamıza teşekkür ediyorum. Tüm yönetim kurulu üyelerimizle biz büyük bir takımız. İyi bir takımız. Bizim işimiz şimdi başlıyor. Bu gece bitmedi." dedi. Arat ilk açıklamasında, "Beşiktaş bugün çok büyük bir demokrasi dersi vermiştir. Binlerce insan kuyrukta bekledi. Bu armanın ne kadar büyük olduğunu Türkiye gördü. Beşiktaş'ın yolu ve şansı açık olsun. Tüm camiamıza teşekkür ediyorum. Tüm yönetim kurulu üyelerimizle biz büyük bir takımız. İyi bir takımız. Bizim işimiz şimdi başlıyor. Bu gece bitmedi." dedi. Kongre üyelerine ve taraftarlara teşekkür eden Arat, "Başta bizlere bu vatan emenet eden Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, Beşiktaş'ın şehitlerini ve onursal başkanımız Süleyman Seba'yı saygıyla anıyorum. Bu çıktığımız yolda beni yalnız bırakmayan kongre üyelerimiz, iş insanlarımız, taraftarlarımız ve yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu yol Beşiktaşlıların yolu diyerek yurtiçi ve yurtdışında desteklerini her zaman hissettiğim Beşiktaşlılara, bugün sabreden ve insan üstü çaba gösteren delegelerimize teşekkür ederim." açıklamasında bulundu. "SERDAL ADALI KARDEŞİMDİR, EBEDİYETE KADAR KARDEŞİM KALACAKTIR"

Beşiktaş'ta başkanlık için yarışan diğer isim Serdal Adalı'ya centilmence rekabet için teşekür eden ve "Serdal Adalı kardeşimdir, ebediyete kadar kardeşim kalacaktır." diyen Arat, "Adanalı canım kardeşime centilmence gösterdiği mücadeleden, takım arkadaşlarına teşekkür ederim. Serdal Adalı kardeşimdir, ebediyete kadar kardeşim kalacaktır. Serdal Adalı büyük Beşiktaşlıdır. Bunu herkes böyle bilmeli. Taraftarımıza, camiamıza sesleniyorum. Herkese kollarımızı açıyoruz. Hep birlikte büyük Beşiktaş hedeflerine ulaşacağız. Burada görev alan herkes çok yoruldu. Herkese teşekkür ediyorum. Ben bu yola yalnız çıkmadım." dedi. "ÇOK ÇALIŞTIK, ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Hasan Arat sözlerini şöyle tamamladı, "Bugün benim hayatımda çok önemli tesadüflerin olduğu bir gündü. 46 yıl önce bir genç insan, bu camianın bir ferdi olarak hayaller kuruyor. Formanız burada duruyor. Seba'nın ikinci başkanı oluyorsunuz. Allah bugün şanlı Beşiktaş'ın başkanı olmayı nasip ediyor. Çok çalıştık, çalışmaya devam edeceğiz. En kısa sürede Anıtkabir'e gideceğiz. Bana bu onuru yaşatan canım Türkiye'm ve Beşiktaş'ıma teşekkür ederim. Yolumuz açık ve şansımız bol olsun." Hasan Arat'ın yönetim kurulunda ikinci başkan olarak görev yapacak Hüseyin Yücel ise şunları söyledi, "Çok heyecanlıyız. Seçim başlamadan önce kaybeden olmayacağını söyledik. Elimizden geldiğince çalışmaya devam edeceğiz." Yönetim kurulunda yer alan Mete Vardar, "Kazanan Beşiktaş oldu. Müthiş bir tevazu. Bugün 92-93 yaşında üyelerimiz sırada beklediler. Önemli olan Beşiktaş'ın kazanması. Yarışın kazananı Beşiktaş oldu." açıklamasında bulundu.

Üst Alt