• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Beşiktaş - Ankaragücü (Canlı anlatım)

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Spor Haberleri kategorisinde EbrulimMm_88 tarafından oluşturulan Beşiktaş - Ankaragücü (Canlı anlatım) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Spor Haberleri
Konu Başlığı Beşiktaş - Ankaragücü (Canlı anlatım)
Konbuyu başlatan EbrulimMm_88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

İtibar:

Beşiktaş - Ankaragücü (Canlı anlatım)

Süper Lig'de 5 maçtır galibiyet alamayan Beşiktaş, Ankaragücü karşısında kötü gidişata son vermek istiyor.

Beşiktaş, Trendyol Süper Lig'in 33. haftasının açılış maçında sahasında Ankaragücü'nü konuk ediyor.

6 EKSİK Semih Kılıçsoy, Mert Günok, Emrecan Terzi, Bakhtiyor Zaynutdinov ve Omar Colley sakatlıkları nedeniyle oynayamayacak.

Umut Meraş ise teknik heyetin bilgisi dahilinde maç kadrosundan ayrıldı ve yerine Serkan Emrecan Terzi dahil edildi.

YABANCI VAR HAKEMİ Karşılaşmanın VAR koltuğunda Hollanda Futbol Federasyonu'ndan Dennis Johan Higler oturuyor.

İLK 11

Beşiktaş:
Ersin, Svensson, Necip, Worrall, Serkan Emrecan, Al Musrati, Muci, Gedson, Rashica, Ghezzal, Muleka Ankaragücü: Bahadır, Kitsiou, Uros, Mujakic, Kazımcan, Ali Kaan, Tolga, Efkan, Morutan, Bassogog, Ali Sowe

CANLI ANLATIM​

1' Maç Ankaragücü'nün santrasıyla başladı.

13' Beşiktaş'ta Rashica'nın ceza sahasına yaptığı ortada Kazımcan Karataş ters bir kafa vuruşu yaptı top direğe çarpıp kornere çıktı.

18' GOL! Beşiktaş, Ernest Muci'nin ceza sahası dışından yaptığı plase vuruşuyle 1-0 öne geçti.

31' Beşiktaş'ta sarı kart gören Jonas Svensson cezalı duruma düştü. Norveçli savunmacı Fenerbahçe derbisinde forma giyemeyecek.

39' Ankaragücü'nde Morutan'ın ceza sahasına orta şut karışımı gönderdiği top direkten döndü.

44' Beşiktaş'ta sakatlanan Serkan Emrecan Terzi yerini Tayyip Talha Sanuç'a bıraktı.

45+2' Mücadelenin ilk yarısı Beşiktaş'ın 1-0'lık üstünlüğüyle sonuçlandı.

İKİNCİ YARI​

46' Karşılaşmanın ikinci yarısı Beşiktaş'ın santrasıyla başladı.

Üst Alt