• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Bella Hadid ile Marc Kalman ayrıldı!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Bella Hadid ile Marc Kalman ayrıldı! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 189 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Bella Hadid ile Marc Kalman ayrıldı!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64b8ed7286b2450dd4c6e3fd.jpg

ABD'li model Bella Hadid'in bir süredir sağlık sorunları nedeniyle başı dertte. Bunun nedeni de yıllar önce kaptığı ve keneden kaynaklanan Lyme hastalığı.

"HER AN ACI ÇEKİYORUM" DEMİŞTİ

Bella Hadid, Lyme hastalığının kendisini nasıl etkilediğini 2020 yılında yaptığı bir Instagram paylaşımında anlatmış, hastalığı yüzünden sık sık baş ağrıları, beyin sisi, uykusuzluk, kafa karışıklığı, oryantasyon bozukluğu, baş dönmesi ve anksiyete hissettiğini söylemişti.
64b8ea5086b2450dd4c6e3dd.jpg

GÖNLÜNÜ SANAT YÖNETMENİNE KAPTIRDI

Hadid, Kanadalı şarkıcı The Weeknd’le 4 yıllık fırtınalı bir ilişki yaşamış, çift bu süre boyunca manşetlerden inmemişti. Hadid’in hayatına 2020’de ünlü sanat yönetmeni Marc Kalman girmişti.İlişkileri 2020’de başlasa da çift ilk kez tam 2 yıl önce Paris Moda Haftası zamanı el ele herkesin karşısına çıkarak bu ilişkiyi resmileştirmişti.
64b8ea6386b2450dd4c6e3e0.jpg

"HER ŞEYİ BİTİRME KARARI VERDİLER"

Son olarak Hadid ile Kalman'dan ayrılık haberi geldi. İki yıllık ilişkilerini noktalayan 26 yaşındaki süper model ve 35 yaşındaki sanat yönetmeniyle ilgili, "Çok aşıklardı ama ilişki doğal akışında onları ayrılık noktasına getirdi ve her şeyi bitirmeye karar verdiler” açıklaması yapıldı.
64b8ea7386b2450dd4c6e3e2.jpg

Hadid'in Lyme hastalığını (enfekte kenenin insanları ısırması ile ortaya çıkan bakteriyel enfeksiyon hastalığı) tedavi etmek için dört aylığına tıbbi izne ayrıldığı da belirtildi.

Bella Hadid'in paylaştığı mektup yürek yaktı! 'Hikâyesinin hatırlanmasını istiyorum'
Bella Hadid depremzedeler için Türkevi'ne yardım kutuları getirdi

Üst Alt