• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Bahçeli, klasik otomobiliyle Ankara turu attı, fonda "Bu bana yeter" çaldı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Otomobil Haberleri kategorisinde Dolunay tarafından oluşturulan Bahçeli, klasik otomobiliyle Ankara turu attı, fonda \"Bu bana yeter\" çaldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 121 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Otomobil Haberleri
Konu Başlığı Bahçeli, klasik otomobiliyle Ankara turu attı, fonda \"Bu bana yeter\" çaldı
Konbuyu başlatan Dolunay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Dolunay

Administrator
ForumAdmin
ZFN Sahibi
Medeni Hali
vtEvVy
Mesleği
System Administrator

İtibar:

Bahçeli, klasik otomobiliyle Ankara turu attı, fonda

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, klasik otomobiliyle Ankara caddelerini gezdi. MHP'nin paylaştığı videoda Bahçeli, otomobili sürerken, arka fonda ise Ferdi Tayfur'un "Bu bana yeter" şarkısı çaldı.

MHP Genel Başkan Devlet Bahçeli, siyasetçi kimliğinin yanı sıra klasik araba tutkusuyla da biliniyor. Ara sıra klasik otomobilleriyle Ankara'da tur atan Bahçeli yine yollardaydı.

Bahçeli'nin geçici Meclis Başkanlığı görevini devretmesinin ardından MHP'nin Twitter hesabından "Bu bana yeter…" notuyla bir video paylaşıldı. Bahçeli'nin 06 TCD 009 plakalı klasik otomobili ile Ankara caddelerinde gezdiği videoda Ferdi Tayfur'un "Bu bana yeter" şarkısı çaldı.

Bahçeli, otomobilini kendi sürerken parmağındaki yüzük, elindeki tespih ve dikiz aynasında nazar boncuklu muska dikkat çekti.

Üst Alt