• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Ayrılık resmen açıklandı! İşte bonservis bedeli

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Fenerbahçe kategorisinde Dolunay tarafından oluşturulan Ayrılık resmen açıklandı! İşte bonservis bedeli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 97 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Fenerbahçe
Konu Başlığı Ayrılık resmen açıklandı! İşte bonservis bedeli
Konbuyu başlatan Dolunay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Dolunay

Administrator
ForumAdmin
ZFN Sahibi
Medeni Hali
vtEvVy
Mesleği
System Administrator

İtibar:

Fenerbahçe, Willian Arao'nun Panathinaikos'a transfer olduğunu duyurdu. Yunan ekibi, Fenerbahçe'ye bu transfer için 3 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek. İşte kulüpten yapılan açıklama: "Yeni sezon yapılanmasını sürdüren Futbol A Takımımızda, oyuncularımızdan Willian Arao'nun kalıcı transferi konusunda Yunanistan'ın Panathinaikos Kulübü ile anlaşmaya varılmıştır. Arao'ya yeni kulübünde başarılar dileriz." "Şampiyonluk için geldim" Panathinaikos'a transfer olan Arao havalimanında yaptığı açıklamada şampiyonluklar yaşamak için Panathinaikos'a geldiğini belirterek, "Panathinaikos formasıyla şampiyonluklar kazanmak istiyorum. Büyük bir takım arayışındaydım ve Panathinaikos şampiyonluklar kazanmak isteyen harika oyunculara sahip. Panathinaikos da şampiyonluk peşinde koşan bir takım ve bu yüzden kararımı kolay verdim" sözlerini kullandı. Fenerbahçe'deki performansı Willian Arao geçen yıl Fenerbahçe'ye 3 milyon euroya Flamengo'dan gelmiş ve sarı lacivertli formayla 45 maça çıkıp 1 gol 5 asistlik katkı sağlamıştı. (Sporx)

Üst Alt