• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Avrupa Yakası'nda Vural Çelik'in o sahnesi yeniden gündemde! 'Ben niye ölüyorum?'

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Avrupa Yakası'nda Vural Çelik'in o sahnesi yeniden gündemde! 'Ben niye ölüyorum?' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Avrupa Yakası'nda Vural Çelik'in o sahnesi yeniden gündemde! 'Ben niye ölüyorum?'
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

PiSliq

Üye

İtibar:

6711fff0d2212910a9e9a3dc.jpg

Sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu Vural Çelik, 51 yaşında hayatını kaybetti. Sanatçının vefatını Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürü Birol Güven, sosyal medya hesabından "Maalesef Vural'ı kaybettik. Çok üzgünüm..." ifadesiyle duyurdu.

Türk televizyonlarının en iyi dizileri arasında yer alan Avrupa Yakası'nın 100.bölümündeki bir sahne sosyal medyanın gündemine oturdu. Suna Pekuysal’ın falcı rolünü canlandırdığı bölümde Vural Çelik'in sözleri dikkat çekti. Kubilay karakterine hayat veren Çelik rol gereği, "Bu gencecik yaşta ben niye ölüyorum?" demişti.

Suna Pekuysal da yanıt olarak, "Kalp krizinden herhalde. Ben ne bileyim ayol" diye yanıt vermişti.

Vural Çelik hayatını kaybetti

AVRUPA YAKASI OYUNCULARINDAN BAŞSAĞLIĞI MESAJLARI

Gülse Birsel:
Kubilay'ımızı çok erken kaybettik. Çok üzgünüz

67115117d2212910a9e9a133.jpg

Hakan Yılmaz: Çok üzgünüm... Allah rahmet eylesin. Yattığın yer cennet olsun kardeşim.

671150d2d2212910a9e9a131.jpg

Ata Demirer: Güzel zamanlarda güzel yıllar... Çok erken bir veda. Ailesine sabır diliyorum. Allah rahmet eylesin, nur içinde yat kardeşim.

67115a06d2212910a9e9a14f.jpg

Hale Caneroğlu: Üzüntümü ifade bile edemiyorum. Şoktayım. Yıllarca rol arkadaşım oldun. Işıklar içinde uyu Kubim.

671156c4d2212910a9e9a140.jpg

Senay Gürler: Dizimin Kubilaylayı Vural'ı çok erken kaybettik maalesef. Sevenlerine sabır dilerim.

671156d6d2212910a9e9a143.jpg

Üst Alt