• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Ata Demirer: Yalnızken ne yapayım arabayı mı yiyeyim?

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Ata Demirer: Yalnızken ne yapayım arabayı mı yiyeyim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 116 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Ata Demirer: Yalnızken ne yapayım arabayı mı yiyeyim?
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64b8da6a86b24a50f4b3edb8.jpg

Yazları Bozcaada'da geçiren, sağlıklı beslenme ve yürüyüş yaparak verdiği kilolarla adından söz ettiren Ata Demirer, Sibel Arna'nın 'Ne Olursan Ol, Rahat Ol' adlı YouTube programına konuk oldu.

"BANA NE ARAZİDEN, ARABADAN!"

51 yaşındaki başarılı oyuncu, "Bozcaada’da 20 sene önce mülki olarak neyim varsa aynı şekilde devam ediyor. Emlak alan bir insan değilim. Biz dost alıyoruz, bize insan lazım. Bana ne araziden, arabadan. Yalnızken ne yapayım arabayı mı yiyeyim?” dedi.
64b8da8686b24a50f4b3edbc.jpg

"KAÇ TANE DAHA YAZ YAŞAYACAĞIM?"

Son olarak 'Bursa Bülbülü' filmi ile sevenlerinin karşısına çıkan komedyen, "Benim en büyük şansım ne istediğimi bilmek. Büyük şeylerden hoşlanmıyorum. Benim arabam bile yok, bir teknem var, bir de zeytinliğim. Benim hayatımı yaşamak için tercihlerime 'tamam' demek gerekiyor. ‘Hayatımda kaç tane daha yaz yaşayacağım?’ diyerek yazın turne yapmıyorum mesela. Bir tane Harbiye Açıkhava yapıyorum, yetiyor" ifadelerini kullandı.
64b8db2786b24a50f4b3edca.jpg

22 KİLOYU NASIL VERDİĞİNİ ANLATTI

Ata Demirer, geçtiğimiz ocak ayında katıldığı programda, "22 kilo verdim. Öğlen ve akşam yemeklerinde karbonhidrat yemedim. Direkt et, balık, protein yedim. Sabahları da 45 dakika yürüdüm. 4.5 ayda 22 kilo gitti, diyetisyenle de yapmadım" demişti.
64b8da9586b24a50f4b3edbe.jpg

Alıntı Metni
Ata Demirer, Küheylan'ıyla tatilde! Koyda balık keşfine çıktı

Üst Alt