• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

ATA-AÖF bütünleme sınavları ne zaman? 2022-2023 bahar dönemi bütünleme sınav takvimi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde Linux tarafından oluşturulan ATA-AÖF bütünleme sınavları ne zaman? 2022-2023 bahar dönemi bütünleme sınav takvimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 112 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı ATA-AÖF bütünleme sınavları ne zaman? 2022-2023 bahar dönemi bütünleme sınav takvimi
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

ATA-AÖF bütünleme sınavları ne zaman? 2022-2023 bahar dönemi bütünleme sınav takvimi

Haziran ayının gelmesiyle ATA AÖF bahar yarıyılı bütünleme sınavları da gündem oldu. Binlerce öğrencinin katılım sağlaması beklenen bütünleme sınavları çevrimiçi (online) olarak yapılacak. Atatürk Üniversitsi'nin açık öğretim lisans ve ön lisans programlarında eğitim alan öğrenciler, bütünleme sınavlarının tarihlerine odaklandı. Peki, ATA-AÖF bütünleme sınavları ne zaman?

ATA-AÖF bahar dönemi final sınavlarının geride kalması ve sonuçlarının da adayların erişimine açılmasıyla bu kez bütünleme sınavı olarak adlandırlan sınavlar gündem oldu. Final sınavlarının ardından başarısız dersi bulunan öğrenciler için bütünleme sınav tarihleri sorgulanıyor. İşte, 2022-2023 bahar dönemi bütünleme sınav takvimi... 2023 ATA-AÖF BÜTÜNLEME SINAVLARI NE ZAMAN? Atatürk Üniversitesi Açık ve Uzaktan Öğretim Fakültesi akademik takvimine göre; bütünleme sınavları 15-18 Haziran tarihleri arasında organize edilecek. SINAVLAR NASIL YAPILACAK? Öğrenciler belirlen tarih aralığında hangi gün hangi derslerden sınava gireceğinizi gösteren ayrıntılı sınav programına https://ataaof.edu.tr//s/sinav-takvimi üzerinden ulaşabilecekler. Sınav sistemine 15 Haziran 2023 tarihi saat 10.00'dan itibaren https://esinav.ataaof.edu.tr/ adresini kullanarak doğrudan erişilebilir. Sorumlu olduğunuz ders/derslere ait sınavlara, sadece o ders/derslerin sınav programında yer aldığı gün, saat 10.00 ile 23.00 arasında girebilirsiniz.

Üst Alt