• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Aşk yaşadıkları iddia edilmişti! Kırmızı halıda yanak yanağa poz verdiler

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Aşk yaşadıkları iddia edilmişti! Kırmızı halıda yanak yanağa poz verdiler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 79 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Aşk yaşadıkları iddia edilmişti! Kırmızı halıda yanak yanağa poz verdiler
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

649adab286b2453db0eda10e.jpg

'Black Miror', 'Kaptan Amerika' ve 'Düşes' gibi yapımlarda yer alan İngiliz aktris Hayley Atwell ile, ABD'li aktör Tom Cruise'un; 'Görevimiz Tehlike' serisinin 7'nci halkasının 2020'de başlanan çekimlerinde romantik bir ilişki yaşadığı iddia edilmişti.

İngiliz The Sun gazetesinin iddiasına göre; Cruise ve Atwell, birbirlerine yakınlık duymaya başlamış ve çekimlerden sonra da görüşmüştü. Ancak bu iddialara ne Cruise ne de Atwell, hiçbir yorumda bulunmamıştı. Hatta Hayley Atwell, sonradan Ned Wolfgang Kelly ile aşk yaşamaya başlamış ve ardından da nişanlanmıştı.

649ad90186b2453db0eda0da.jpg

Mayıs ayında Country&Town'un kapak kızı olan Atwell, kendisi ve Tom Cruise hakkında çıkan söylentilerden elbette haberi olduğunu belirterek; "Bu konuda endişelendiğimde Tom ile konuşabileceğimi hissettim. Tom da bana 'İnsanlar ne söylemek isterlerse söylerler. Ama sen kim olduğunu biliyorsun, ben de kendimi biliyorum. Bu ortamda kendini güvende hissetmeni istiyorum' dedi" şeklinde konuşmuştu.

649ad90d86b2453db0eda0dc.jpg

"SEVGİM BİR BÜTÜNLÜĞE SAHİP"

"Onda büyük bir cesaret görüyorum. Çocuksu merakını koruyor, ama bunun içinde bilgelik de var" diyerek Cruise'a övgüler yağdıran ünlü isim, Tom'la tanışmasının kendisine yalnızca 'platonik aşkın olağanüstü gücünü gösterdiğini' söylemişti:

Alıntı Metni

649ad98286b2453db0eda0de.jpg

GALADA SAMİMİ POZ

Tom Cruise ve Hayley Atwell, son olarak 'Görevimiz Tehlike' filminin galası için bir araya geldi. İkili, kırmızı halıdaki samimi görüntüleriyle dikkat çekti.

649ad9d786b2453db0eda0fb.jpg

Yanak yanağa poz veren ikilinin bu anları, kısa sürede magazin gündeminin en çok konuşulan konularından biri oldu.

Tom Cruise ile Hayley Atwell aşk mı yaşıyor?

Üst Alt