• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

AÖL sınav tarihleri 2023: AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? Tarih belli oldu mu?

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde Linux tarafından oluşturulan AÖL sınav tarihleri 2023: AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? Tarih belli oldu mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 236 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı AÖL sınav tarihleri 2023: AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? Tarih belli oldu mu?
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

AÖL sınav tarihleri 2023: AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? Tarih belli oldu mu?

Açıköğretim Lisesi (AÖL) 3. dönem sınavları için tarih araştırmaları başladı. Lise diplomalarını alabilmek için eğitim hayatlarını açık liseden devam ettiren öğrenciler, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından belirlenen AÖL sınav takvimini araştırıyor. Peki, AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? Tarih belli oldu mu?

Açık lise öğrencileri tarafından AÖL 3. dönem sınavlarının ne zaman yapılağı sorgulanmaya devam ediyor. MEB tarafından gerçekleştirilecek olan AÖL 3. dönem sınavları için gözler bakanlıktan yapılacak duyuruya çevrildi. Peki, AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? Tarih belli oldu mu? AÖL 3. DÖNEM SINAVLARI NE ZAMAN? Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilecek 3. dönem Açık Lise sınavları Temmuz ayında yapılacak. Net tarihler ve sınavın uygulanış şekli http://aol.meb.gov.tr/ adresinden paylaşılacak. Bu konuda bilgiler geldikçe haberimizde yer vereceğiz.
JJ3sqX9snECCiKtOEgT0Bg.jpg
AÇIK LİSE SINAVLARI ONLİNE MI OLACAK? AÖL 2. dönem sınavları çevrim içi (online) olarak yapılmıştı. AÖL 3. dönem sınavlarının da e-sınav olarak gerçekleştirilmesi bekleniyor. Bu konuda bilgiler geldikçe haberimizde yer vereceğiz.

Üst Alt