• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

AÖL (Açıköğretim Lisesi) 3. dönem sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde Linux tarafından oluşturulan AÖL (Açıköğretim Lisesi) 3. dönem sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 187 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı AÖL (Açıköğretim Lisesi) 3. dönem sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

AÖL (Açıköğretim Lisesi) 3. dönem sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 3. dönem sınavları çevrimiçi olarak tamamlandı. Sınavların üzerinden günler geçmesi nedeniyle sonuç beklentileri artış gösterdi. Peki, AÖL (Açıköğretim Lisesi) 3. dönem sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

Açık Öğretim Kurumları 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı 3. Dönem Sınavları 28 Temmuz– 9 Ağustos 2023 tarihleri arasında gerçekleştirildi.Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olan Açık Öğretim Lisesi (AÖL) sonuçları değerlendirmelerin ardından açıklanacak.

AÖL SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

AÖL sınav sonuçlarının en geç 25 Ağustos'ta ilan edilmesi bekleniyor.

-Ya9Ub80HkalLnXymPVdHw.jpg

AÖL SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLECEK?

AÖL sınav sonuçları için değerlendirme süreci, Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilmektedir. Değerlendirme sürecinin tamamlanmasının ardından sonuç bilgileri http://aolweb.aol.meb.gov.tr sitesi üzerinden erişime açılmaktadır. Öğrenciler T.C. kimlik numarası ve daha önce AÖL Müdürlüğü tarafından verilen AÖL öğrenci şifresi ve güvenlik koduyla sonuç sorgulaması yapabilmektedir. Sınav sonuçları yazılı olarak öğrenci adreslerine gönderilmemektedir.

Üst Alt