• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Tüm gözler AÖF finalleri sonuç ekranında

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde Linux tarafından oluşturulan AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Tüm gözler AÖF finalleri sonuç ekranında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 99 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Tüm gözler AÖF finalleri sonuç ekranında
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Tüm gözler AÖF finalleri sonuç ekranında

AÖF final sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı takip ediliyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan söz konusu sınavın ardından adayların sonuç için beklentileri arttı. Yapılan değerlendirmelerin ardından AÖF sınav sonuçları ilan edilecek. Peki, AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

T4-IBitP6UqFYgDx1vd1yQ.jpg

AÖF sınav sonuçları için araştırmalar yeni hafta ile başladı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi final sınavları düzenlendi. Öğrenciler sınavlara katılım sağladılar. İşte, 2023 AÖF final sınav sonuçlarına dair en son gelişmeler...
sVEgstJyi0OjVAqTd4ZvBA.jpg

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınav sonuçları için tarih bilgisi merak ediliyor. AÖF sınavlarının 11 Haziran'da tamamlanması ardından sonuçların 25 Haziran tarihine kadar duyurulması bekleniyor.Buna göre; AÖF final sınavı sonuçlarının, sınavdan 15 gün sonra öğrencilerin erişimine açılması bekleniyor.
ML_1HQnqaUuusYhJyuNpuA.jpg

AÖF final sınavı sonuçları, Anadolu Mobil ve aof.anadolu.edu.tr adresi Öğrenci Otomasyonundan öğrenilebilir.

Üst Alt