• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Anadolu Üniversitesi ikinci üniversite kayıtları ne zaman bitecek? 2. üniversite kayıt tarihleri ve kılavuzu paylaşıldı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde Linux tarafından oluşturulan Anadolu Üniversitesi ikinci üniversite kayıtları ne zaman bitecek? 2. üniversite kayıt tarihleri ve kılavuzu paylaşıldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 172 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı Anadolu Üniversitesi ikinci üniversite kayıtları ne zaman bitecek? 2. üniversite kayıt tarihleri ve kılavuzu paylaşıldı
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

Anadolu Üniversitesi ikinci üniversite kayıtları ne zaman bitecek? 2. üniversite kayıt tarihleri ve kılavuzu paylaşıldı

Anadolu Üniversitesi AÖF (Açıköğretim Fakültesi) sınavsız ikinci üniversite kayıtlarına ilişkin ayrıntılar belli oldu. Adaylar belirlenen takvim doğrultusunda kayıt işlemlerini gerçekleştirecek. Peki, Anadolu Üniversitesi ikinci üniversite kayıtları ne zaman bitecek?

Anadolu Üniversitesi ikinci üniversite kayıt tarihleri 2023-2024 akademik takvimle belli oldu. Takvim doğrultusunda ikinci üniversite kayıtları 21 Ağustos 2023 tarihinde başladı.

zQXmS2hRrUKnSQzpwa2zuw.jpg

KİMLER İKİNCİ ÜNİVERSİTEYE KAYIT YAPTIRABİLİR? 2023-2024 Öğretim Yılı İkinci Üniversite kapsamında, herhangi bir yükseköğretim programından mezun olanlar ile Merkezî Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim Sistemine göre eğitim-öğretim yapan fakülteler dışında yükseköğretim programında kayıtlı öğrencilerin Açıköğretim Sistemine göre öğretim yapan fakültelere çevrimiçi başvuru ve kayıt işlemlerini kapsamaktadır. Adaylar okudukları veya mezun oldukları alanlarda olmamak üzere; Lisans eğitimi alanlar ön lisans veya lisans programlarına, Ön lisans eğitimi alanlar ön lisans programlarına çevrimiçi başvurarak kayıt yaptırabilir.

JMsFYpz7D0S2zU_LEE4M-g.jpg
KAYIT SÜRECİ NE ZAMAN SONA ERECEK? Çevrimiçi (online) başvuru ve kayıt işlemleri http://aoskayit.anadolu.edu.tr adresinden yapılabiliyor. 21 Ağustos 2023 Pazartesi günü başlayan kayıtlar, 16 Ekim 2023 Pazartesi günü saat 17:00’de sona erecek.

Üst Alt