• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Amanda Bynes psikiyatrik gözetim altına alındı! 'Kendisi ve etrafındakiler için tehlikeli'

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Amanda Bynes psikiyatrik gözetim altına alındı! 'Kendisi ve etrafındakiler için tehlikeli' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 70 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Amanda Bynes psikiyatrik gözetim altına alındı! 'Kendisi ve etrafındakiler için tehlikeli'
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

649169c986b245280462bdd5.jpg

Bir döneme damga vurmuş 'çocuk yıldız' Amanda Bynes; geçtiğimiz mart ayında magazin gündeminden günlerce düşmeyen bir olayla adından söz ettirmişti. TMZ'nin haberine göre; oyuncu sabahın erken saatlerinde Los Angeles şehir merkezi yakınlarında tamamen çıplak bir şekilde yürürken görüntülenmişti.

Olayın ardından önce psikiyatrik gözetim için polis merkezine; ardından da bir psikiyatri kliniğine götürülen Bynes, klinikte üç hafta kaldıktan sonra kendi isteğiyle ayrılarak 'ayakta tedavi' programına girmişti.

6491694086b245280462bdc4.jpg

POLİSLERİ KENDİSİ ARAMIŞ!

Ancak TMZ'ye göre; Amanda Bynes'ın bir kez daha psikiyatrik gözetim altına alındığı ortaya çıktı.

6491695686b245280462bdc7.jpg

37 yaşındaki ünlü isim hafta sonu Los Angelas polisini aradı. Oyuncunun araması sonucu polisler Bynes'ı kelepçeleyerek akıl sağlığı değerlendirmesi yapılması için polis merkezine götürdü. Güvenlik güçlerini neden aradığı bilinmeyen Bynes, değerlendirmeyi geçemeyince kendini tekrar psikiyatrik gözetim altında buldu.

6491696b86b245280462bdc9.jpg

Page Six'te yer alan bilgilere göre; ismi paylaşılmayan kaynaklar, Amanda Bynes'ın 'kendisi ve etrafındakiler için bir tehlike' olarak görüldüğünü aktardı.

Ünlü oyuncu sokakta çıplak dolaşırken görülmüştü! Tedavi gördüğü tesisten ayrıldı

Üst Alt