• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'den takipçisine: Üçüncü çocuğa ihtiyacım yok

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'den takipçisine: Üçüncü çocuğa ihtiyacım yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 90 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'den takipçisine: Üçüncü çocuğa ihtiyacım yok
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64a4493486b24a1d78b9f421.jpg

İddialı sahne kostümleriyle ve yaptığı açıklamalarıyla sık sık adından söz ettiren 23 yaşındaki Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel, genç yaşta popüler olan kızıyla arasındaki ilişkiyi anlatmıştı.

"KIZLARIMLA ARKADAŞ GİBİ DEĞİLİM"

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Öztel, Tilki ile ilişkisi ve yaşadıkları zorluklardan bahsetmişti. Öztel, "Ben kızlarımla arkadaş gibi değilim. Ben anneyim, kızlarımın yeterince arkadaşları var. Ben sadece annelik görevimi yerine getirmeye çalışıyorum. Tırnaklarımı çıkarmam gereken yerde de yapıyorum, sonuçta çocuklarım yani. Bu anlamda profesyonel düşünemeyebilirim" demişti.

64a4482e86b24a1d78b9f40f.jpg

"O DÖNEMİ HİÇ UNUTMUYORUM"

Unutamadığı bir olayı anlatan Havva Öztel şöyle konuşmuştu:

Alıntı Metni

64a4483786b24a1d78b9f411.jpg

Öztel, sözlerine "Geldiler ve gördüler, bu kadının ekonomik durumu gayet iyi. Etrafta magazinde dönen bir şey olunca da merak konusu oldu. 'Çocuğu kullanıyor mu?' çabasına girdiler. Öyle olmadığını gördüler" diye devam etmişti.

64a4484086b24a1d78b9f413.jpg

'TERS KELEPÇE TAKIP GÖTÜRÜRLER' AÇIKLAMASI

Havva Öztel, kızı Aleyna Tilki'nin 'Bir çok şeyi açıklarsan ters kelepçe takıp götürürler o kişileri' sözlerine de açıklık getirmişti:

Alıntı Metni

64a4486a86b24a1d78b9f416.jpg

''ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞA İHTİYACIM YOK''

Kariyerine kızının izinden devam eden ve sosyal medya paylaşımlarıyla zaman zaman gündem olan Havva Öztel, Instagram hesabından soru-cevap yaptı. Yaşamını Amerika'da sürdüren Öztel, bir takipçisinden gelen ''32 yaşındayım, Almanya'dayım ve sana talibim'' şeklindeki soruya "Benim iki çocuğum var üçüncüye ihtiyacım yok" cevabını verdi.

64a4476286b24a1d78b9f407.jpg

"KARDEŞİMİN EĞİTİMİ İÇİN AMERİKA'YA TAŞINDILAR"

Öte yandan; Annesi ve kız kardeşi Amerika’ya taşınan Aleyna Tilki, geçtiğimiz haftalarda e Levent’te benzin istasyonundan çıkarken objektiflere takılmıştı. Annesi ile kardeşinin Amerika'ya neden taşındıklarını açıklayan Tilki, ''Amerika benim için güzel geçti. Bolca konser izledim, kendi ufkumu genişletmek için notlar tuttum. Kardeşimin eğitim hayatı için oraya taşındılar. Ben de daha ilk bu işe başlarken Amerika’ya gitmiştim zaten eğitime'' şeklinde konuşmuştu.

64a4489386b24a1d78b9f418.jpg

Saplantılı hayran davası! İşte Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'in ifadesi
Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel'ten duygu dolu paylaşım

Üst Alt