• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Aleyna Tilki'den bikinili tatil kareleri! Zayıf hali dikkat çekti

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Aleyna Tilki'den bikinili tatil kareleri! Zayıf hali dikkat çekti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 77 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Aleyna Tilki'den bikinili tatil kareleri! Zayıf hali dikkat çekti
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

6494966986b2455e90463021.jpg

Aleyna Tilki'nin geçtiğimiz günlerde erkek arkadaşıyla gittiği Kaş tatili olaylı başlamıştı. Tilki'ye ait aracı gizemli arkadaşının kullandığı sırada, Kaş çarşısı içerisinde manevra yapmaya çalışırken tur şirketlerinin tabelalarına hasar vermişti.

''BEN ALEYNA TİLKİ'YİM''

Şarkıcının direksiyon başındaki gizemli arkadaşına, esnaf ''Yavaş olsana kardeşim, dikkatli ol. Tabelalarımızı kırılıyor'' deyince devreye Tilki girmişti. Tilki, esnafa ''Ben Aleyna Tilki’yim'' demişti.

649494c286b2455e90463014.jpg

''TABELALARIMIZA ZARAR VERDİ''

Genç popçunun sözleri üzerine esnaftan, ''Kimsen kimsin. Doğru düzgün kullansın aracı. Tabelalarımıza zarar verdi'' tepkisi gelmişti. Tilki aldığı karşılığın ardından olay yerinden uzaklaşmıştı. Tilki’nin baş başa tatile çıktığı erkek arkadaşı ise merak uyandırmıştı.

649494ce86b2455e90463016.jpg

SON HALİ DİKKAT ÇEKTİ

Yaz sezonunu açan ve tatil yapmaya devam eden şarkıcının son durağı ise Olimpos oldu. Tatilden karelerini 3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşmayı da ihmal etmeyen Tilki'nin verdiği kilolar dikkatlerden kaçmadı.

6494952f86b2455e90463019.jpg

Beyaz bikinisiyle ormanda verdiği pozlarına ''hayvan'' notunu düşen ünlü ismin paylaşımları takipçilerinden yoğun ilgi gördü. 23 yaşındaki şarkıcının hayranlarının beğeni yağmuruna tuttuğu karelerine yorum yağdı.

6494953c86b2455e9046301b.jpg

''BU NE ZAYIFLIK''

Son haliyle dikkat çeken Tilki'ye ''Ne ara bu kadar zayıfladın?'', ''Biraz daha kilo verirsen yok olacaksın'', ''Biraz yemek ye lütfen'', ''Bu fizik değil zayıflık'' ''Bu ne zayıflık'', ''Çok doğalsın ama kilo al'', ''Şu zayıflama sırrını bizimle de paylaş'', ''Aleyna bu ne hal böyle'' gibi yorumlar yapıldı.

6494954a86b2455e9046301d.jpg

Aleyna Tilki: Ben olmamı engelleyecek kişilere karşı savaşımı kazandım

Üst Alt