• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Aleyna Kalaycıoğlu: Yurt dışına gittim, dolandırıldım!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Aleyna Kalaycıoğlu: Yurt dışına gittim, dolandırıldım! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 76 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Aleyna Kalaycıoğlu: Yurt dışına gittim, dolandırıldım!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64a931fb86b2442f54e1421f.jpg

Survivor 2021' yarışmasıyla adını geniş kitlelere duyurduktan sonra müzik kariyerine adım atan Aleyna Kalaycıoğlu, 21 Haziran'da yaptığı açıklamada, "Haftaya Berlin'e gidiyorum, alışverişe geldim. Klip çekimim başlıyor. Çok masraflı oldu, şimdiden 10 bin euro harcadık ama yakında güzel bir klip gelecek" demişti.

"DOLANDIRILIP GERİ DÖNDÜM"

Genç şarkıcı, önceki gün İstinyepark’ta görüntülendi. Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden Kalaycıoğlu, “Geçtiğimiz hafta klip için yurt dışına gittim ve dolandırılıp geri döndüm, önümüzdeki hafta tekrar gidiyorum“ ifadelerini kullandı.
64a9321f86b2442f54e14223.jpg

Dolandırılma olayının ayrıntıları hakkında detay vermeyen ünlü isim, kısa sohbet sonrası menajeri ile toplantı yapmak üzere buluşma mekanına gitti.
64a9321786b2442f54e14221.jpg

Aleyna Kalaycıoğlu'ndan aşk haberlerine gülücüklü yanıt

Üst Alt