• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Alexander Sörloth'dan Trabzonspor itirafı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Spor Haberleri kategorisinde EbrulimMm_88 tarafından oluşturulan Alexander Sörloth'dan Trabzonspor itirafı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 46 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Spor Haberleri
Konu Başlığı Alexander Sörloth'dan Trabzonspor itirafı
Konbuyu başlatan EbrulimMm_88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

İtibar:

Alexander Sörloth'dan Trabzonspor itirafı

Trabzonspor'da başarılı br dönem geçiren Alexander Sörloth, şehri ve maçların atmosferini özlediğini vurguladı. Kariyerine İspanya'da devam eden Sörloth, "Maç olduğu günler inanılmazdı. O maç günlerini özlüyorum. Çünkü stadyumdaki atmosfer, karşılaştırılamaz." dedi.

Kariyerine Villarreal'de devam eden Alexander Sörloth Trabzonspor'daki günleri hakkında konuştu. Sosyal medya hesabından Türk taraftarların kendisine olan ilgisi sorulan Norveçli yıldız, "Kariyerimde çılgın bir deneyimdi. Pazar günü bir maçımız varsa cuma günü taraftarlar antrenman sahasına gelir sizi o atmosfere hazırlardı. Maç olduğu günler inanılmazdı. O maç günlerini özlüyorum. Çünkü stadyumdaki atmosfer, karşılaştırılamaz. Maçtan 1.5 saat önce taraftarların sesini duymaya başlıyorsunuz. Beşiktaş, Fenerbahçe derbilerini hatırlıyorum. Sahada yaşadığım en güzel anlardan biriydi" dedi. KARİYERİNE İSPANYA'DA DEVAM EDİYOR Villarreal'de başarılı bir sezon geçiren Sörloth, Trabzonspor günlerini aratmıyor.

La Liga'da Villarreal formasıyla çıktığı 13 maçta 6 gol atan oyuncu 1 de asist yaptı. Trabzonspor formasıyla 49 resmi maça çıkan Sörloth 33 gol atmıştı.

Üst Alt