• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Akın Akınözü'nden günler sonra paylaşım: Annem arkasında çok güzel bir aile bırakmış

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Akın Akınözü'nden günler sonra paylaşım: Annem arkasında çok güzel bir aile bırakmış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Akın Akınözü'nden günler sonra paylaşım: Annem arkasında çok güzel bir aile bırakmış
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

PiSliq

Üye

İtibar:

66a3bedc481b65014b08b9f8.jpg

'Sensiz Olmuyor', 'Karagül' ve 'Deliha 2' gibi projelerde rol alan, oyuncu Akın Akınözü'nün annesi Özlem Akınözü (60), uzun süredir mücadele ettiği kansere yenik düştü. Annesinin vefatından sonra paylaşım yapan Akın Akınözü, "Ben inancımı kaybettim. Karşılıksız sevilmeyi kaybettim. Masumiyetimi kaybettim. Umudumu kaybettim. Amacımı kaybettim. Yolumu kaybettim. Mücadelemi kaybettim. Geçmişimi kaybettim. Hayallerimi kaybettim. Heyecanımı kaybettim. Yuvamı kaybettim. Kahramanımı kaybettim. Çocukluğumu kaybettim. Meleğimi kaybettim. Ve ilk gerçek aşkımı kaybettim. Çünkü ben seni kaybettim... Bundan sonra hayat benim için hep buruk ve hep eksik olacak. Tek kalan ise sana duyduğum sonsuz 'ÖZLEM...' Oğlun." ifadelerini kullanmıştı.

Hande Erçel'den takdir edilen hareket! Tanışmadığı Akın Akınözü'nü cenazede yalnız bırakmadı

66a3be9e481b65014b08b9f3.jpg

Özlem Akınözü, 20 Temmuz'da hayatını kaybetti.

Akınözü'nü bu acı gününde oyuncu dostları yalnız bırakmamıştı. Usta oyuncu Süreyya Arın'ın kızı olan ve 13 Ekim 1964 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen Özlem Akınözü, Vadistanbul Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Yeni Ayazağa Mezarlığı'na defnedilmişti.

HANDE ERÇEL YALNIZ BIRAKMAMIŞTI

Hande Erçel annesini kaybeden meslektaşı Akın Akınözü'nü hiç tanımamasına rağmen cenazede yalnız bırakmamıştı. Kendi annesi Aylin Erçel'i aynı sebeple kaybeden Erçel'in bu hareketi sosyal medyada büyük takdir toplamıştı. Ünlü oyuncunun ağlamamak için kendini sıktığı ve zor anlar geçirdiği de dikkatlerden kaçmamıştı.

Ebru Şahin cenazeye katılmadığı için eleştirilmişti! Meğer gerçek çok farklıymış

ÜNLÜ OYUNCUDAN GÜNLER SONRA PAYLAŞIM

Annesini kaybetmesinin ardından Akınözü sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Akınözü yaptığı paylaşımda, "Biricik annem Özlem Akınözü'nü sonsuzluğa uğurlarken, bizleri yalnız bırakmayarak gerek yakından, gerek uzaktan acımızı paylaşan tüm sevenlerimiz gösterdi ki; annem arkasında çok güzel bir aile bırakmış... Annemin gözünü arkada bırakmadığınız ve onun huzurla uyumasını sağladığınız için hepinize çok teşekkürler... İyi ki varsınız" ifadelerini kullandı.

66a3be38481b65014b08b9eb.jpg

Üst Alt