• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (2023-ALES/2) saat kaçta başlayacak, kaç dakika sürecek?

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde Linux tarafından oluşturulan Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (2023-ALES\/2) saat kaçta başlayacak, kaç dakika sürecek? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 316 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (2023-ALES\/2) saat kaçta başlayacak, kaç dakika sürecek?
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (2023-ALES/2) saat kaçta başlayacak, kaç dakika sürecek?

Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı 2023-ALES/2 için geri sayım sürerken saat ve süre soruları gündeme geldi. Peki, Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (2023-ALES/2) saat kaçta başlayacak, kaç dakika sürecek?

Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı 2023-ALES/2 için son hazırlıklarını yapan adaylar bir yandan da sınav uygulamasıyla ilgili ayrıntıları inceliyor. ALES/2 sınav kılavuzunda saat, süre ve soru bilgilerine yer verilmişti.
uJHVCUCZfUCO16yhhZ1kNA.jpg

ALES SAATİ VE SÜRESİ HAKKINDA

Sınav, 81 il merkezi ile Lefkoşa (sadece ALES/1 Sınavı) ve Kırgızistan-Bişkek’te (sadece ALES/1 Sınavı) yapılacak. Adayların, sınav günü saat 10.00’a kadar sınav binalarına alınma işlemleri tamamlanacak.

4le0kpmt_kWuk89qFBfwdw.jpg
Sınavda sayısal ve sözel testler uygulanacak. Sınav, saat 10.15’te başlayacak ve cevaplama süresi 150 dakika (2,5 saat) olacak.

Üst Alt